Výtvarníčka Lucie Gelemová (40) urobila pred časom pekné gesto a zmierila sa so svojím dlhoročným partnerom Felixom Slováčkom (79). Dvojica spolu chodila dlhých sedem rokov, no napokon prišiel búrlivý rozchod. Veľký návrat sa však nekoná, Slováčková exmilenka priznala program ShowTime, že niekoho má.

Čítajte viac

FOTO exmilencov v GALÉRII

Čítajte viac

Gelemová si po rozochode so Slováčkom svoje súkromie stráži. Pre program ShowTime ale urobila výnimku a pochválila sa svojím bytom, ktorý zároveň slúži aj ako ateliér. "Priznávam, že moje meno by bez Felixa nikto nepoznal,“ povedala úprimne. "Nie som tu sama a som spokojná,“ uviedla stručne a s úsmevom. Identitu novej lásky odmietla prezradiť.

Čítajte viac

O uzmierení s bývalou láskou pred časom prehovoril aj samotný Slováček. "Už neviem kedy k tomu došlo, no začali sme komunikovať. Jednoducho sme si zavolali a rozprávali sme sa. Ale nevoláme si každý druhý deň, ale týždeň. Od rozchodu sme si zavolali tak možno dvakrát,“ priznal manžel Dády Patrasovej.

Ak niekto čakal veľkolepý návrat k mladej exmilenke, je na omyle. Tá už zadaná je. Slováček vo svojom pokročilom veku obieha spoločenské akcie a večierky, no bez manželky. Je totiž známe, že Dagmar Patrasová má veľké problémy s alkoholom a obavy pred časom vyjadril aj jej manžel.

FOTO Slováčkovej exmilenky v GALÉRII