Herec a skladateľ Ondřej Brzobohatý (39) ide v otcových šľapajach. Podobne ako slávny český herec Radek Brzobohatý neodišiel z rozpadnutého manželstva bez cirkusu. Ondřejova ex, bývalá Miss Taťána Kuchařová (34) zvláda rozpad vzťahu rovnako ťažko ako svojho času Jiřina Bohdalová. Českú herečku opustil Radek Brzobohatý pred štyridsiatimi rokmi a mal šťastie, že v tom čase, neexistoval bulvár.

Kuchařová bez servítky

Taťána Kuchařová už stráca nervy. Takto pred rokom pracovala s Ondřejom na dieťati a fotografie zamilovaného exmanžela, ktorý lásku k novej partnerke neskrýva, ju neupokojujú. Aj preto, že moderátorku Danielu Písařovicovú doposiaľ považovala za svoju kamarátku. "Ten vzťah začal čerstvo po obnovení cirkevného manželského zväzku vlani 30. júna," určila Kuchařová na deň presne, kedy ju manžel s kamarátkou podľa nej prvýkrát podviedol. "V tej dobe sme pracovali na rodine, rozhodne sme tento cirkevný sľub neobnovovali v nejakej kríze, to by som nepripustila, a bolo to na jeho prianie. Takže nech si na to urobí názor každý sám. Pre mňa to bolo jedno prekvapenie za druhým, myslím, že takto sa férový muž a ešte k tomu džentleman nespráva," odkázala Brzobohatému cez blesk.cz.

FOTO zamilovaného Ondřeja Brzobohatého s novou milenkou v GALÉRII >>>

Ondřej sa dal vyprovokovať a zapojil sa do priania špinavého prádla na verejnosti. "Situáciu Taťána svojimi výrokmi vyhrotila do stavu, keď sa už musím ozvať. Daniela sa so mnou, teda s rozvádzajúcim sa a následne rozvedeným mužom, začala bližšie stýkať až v priebehu tohto roka. Kto nám praje šťastie, tomu ďakujem... Kiežby čas zahojil všetky sklamania a krivdy," snaží sa teraz šíriť pozitívny prístup k životu.

Rovnaký príbeh, iné obsadenie

Cirkus sa tak po vyše štyridsiatich rokoch opakuje. Podobné chvíle ako Ondřej v roku 1980 zažíval jeho otec, český herec Radek Brzobohatý. Do Ždiaru a okolitých lesov odišiel vtedy nakrúcať film Noční jazdci a na pľaci spoznal temperamentnú slovenskú herečku Hanu Gregorovú. On bol ženatý, ona vydatá. Podľa svedkov si padli do oka večer pri vínku. „Videli sme, ako obaja odchádzali do koliby a späť sa vracali už v objatí. Presne si to pamätám, takže som bola svedkom začiatku ich lásky,“ povedal v minulosti pre PLUS 7 DNÍ tatranský zdroj.

Vášnivý románik Hany Gregorovej so slávnym hercom v osemdesiatych rokoch otriasol československým šoubiznisom, Brzobohatého vtedajšia žena Jiřina Bohdalová sa z rozvodu dlho nevedela spamätať. "Samozrejme, že som mu to natáčanie neverila, vedela som, čo sa tam deje. Aj tak som bola posledná, kto sa o tom dozvedel. Urobil vtedy zo mňa kravu," tvrdila neskôr slávna herečka. Gregorovej nevedela prísť na meno celé desaťročia, k zmiereniu prišlo až krátko pred Radkovou smrťou.

„Nikdy som počas natáčania neflirtovala, vedela som, že to bývajú lásky maximálne na dve-tri noci. Ale toto bolo niečo iné, bolo to šialené omámenie. Keď sa nakrúcanie skončilo, obaja sme vedeli, že sme sa dostali do neriešiteľnej situácie,“ tvrdila zase Hana a čas jej dal za pravdu. V manželstve s Brzobohatým, v ktorom sa im narodil spoločný syn Ondřej, zostala až do jeho skonu v roku 2012.

FOTO Gregorovej po zoznámení s Brzobohatým v GALÉRII >>>