Spoznali sme ho ako poštára Janka z relácie Pošta pre teba, no nálepky rozdávača obálok, s ktorými cestoval po celom Slovensku, sa zbavoval celé roky. Ján Gordulič (43) si neskôr prešiel etapou party chlapca, ktorý kraľoval nočnej Bratislave. A dnes?

Gordulič, ktorý sa presadil ako moderátor, herec a stand up komik, je po štyridsiatke ako vymenený. Naposledy sme ho stretli vo večernej Bratislave, po ktorej sa prechádzal s kočíkom ako usadený tata.

Nedávno pritom stand up komik priznal, že jeho život poznačili depresie a problémy s alkoholom. Po smrti otca musel vyhľadať pomoc psychológa. „Začal som chodiť na terapiu, lebo som reálne začal mať depresie, alkohol tam bol, všeličo... Tak postupne oškrabávam tie vrstvy a riešim to inak,” povedal v relácii Rozhovory ZKH na Tyršáku, teda v čase, keď päť mesiacov abstinoval.

Odborná pomoc sa ukázala ako dobrá voľba, podľa neho mu pomohla aj vo vzťahu s manželkou Luciou. „S manželkou sme mali akoby nekomunikáciu. Teraz po ôsmich rokoch máme najlepšie obdobie,” prezradil pred pár mesiacmi.

FOTO Jána Gorduliča vo večernej Bratislave si pozrite TU