Tichá voda brehy myje, zvykne sa hovoriť. Gottova druhorodená dcéra Lucie podľa dávnejšieho vyjadrenia jej nebohého otca Karla bola už od detstva tichá a pokojná, nebývali s ňou problémy ani vtedy, ani neskôr v dospelosti, na rozdiel od jej staršej sestry Dominiky. Luciu mal Gott možnosť odviesť k oltáru a potom sa tešil z dvoch vnukov, ktorí sa jej narodili v manželstve s kuchárom Janom Kovaříkom.

Karel Gott dcérinu rodinu podporoval aj materiálne, Lucii daroval byt v pražských Košířoch, zaťovi kúpil auto a vždy sa zvykol spýtať, či niečo nepotrebujú. Lucie sa tešila z otcovej pozornosti a vždy mu s vďakou odpovedala, že majú všetko. Hoci sa teda zdalo, že im to v manželstve klape, po smrti Karla Gotta prišiel prekvapivý rozvod. A Lucie bola tou, ktorá si hneď našla nového partnera...

Keďže Lucie mala s manželom dvoch  synov Vojtěch a Jana, dokázala sa kvôli nim, na rozdiel od mnohých iných párov v podobnej situácii, rozísť v mieri a na všetkom sa dohodnúť. Kuchár Jan sa zo spoločnej domácnosti síce odsťahoval, ale našiel si bývanie v blízkosti, aby mohol byť so svojimi synmi, ktorých môže mať u seba kedykoľvek. Obaja s Luciu sa snažia, aby synovia kvôli ich rozvodu trpeli čo najmenej.

Z Gottovej dcéry Lucie je opäť vydatá pani, to je jej nový manžel!

Nuž, a Lucie začala nový život s novým partnerom. Keď sa prevalilo, že vzápätí po rozvode s Janom už nie je sama, tvrdila, že s novým partnerom to myslí vážne a chce byť šťastná. A svoje slová dodržala. Práve v deň, keď sa konal obnovený Český slavík a vdova Ivana odovzdávala cenu Gottovmu nástupcovi, Gottova dcéra Lucie sa po druhý raz vydala. Pozrite si FOTO v GALÉRII, to je jej nový manžel.