Karlovi Gottovi († 80) po tom, ako ochorel na rakovinu a vedel, že sa jeho dni krátia, bolo najviac ľúto, že neuvidí vyrastať svoje dve najmladšie dcéry. Veľmi si želal, aby ich ešte mohol odviesť k oltáru. Žiaľ, nič z toho sa mu už nesplnilo, no život sa nezastavil. Už aj za tých dva a pol roka, odkedy tu Karle Gott nie je, sa jeho dcéry poriadne zmenili.

Keď Karel Gott navždy odišiel boli jeho dcéry ešte pomerne malé. Aj Gottov kolega z brandže František Ringo Čech, ktorý je inak celkom "tvrďák", vtedy s ľútosťou skonštatoval, že je veľká škoda, že tu už Karel pre svoje dcéry nebude, lebo sú to ešte malé dievčatá, ktoré by otca ešte tak veľmi potrebovali.

Našťastie, Gottove dievky majú mladú mamu, ktorá sa o ne dokáže postarať a všetko v ich rodine zvláda držať pevne v rukách. Ivana sa nielenže stará o odkaz svojho zosnulého muža, na radosť jeho fanúšikov, ale podporuje aj svoje dcéry, aby sa rozvíjali v tom, čo ich baví. Je veľká škoda, že Karel Gott nevidí svoje najmladšie dcéry vyrastať, bol by na ne pyšný.

Gott by bol na svoje dcéry pyšný! Ktorá sa vám viac  páči? FOTO

Ivana Gottová pred časom potvrdila, že na spomienkových koncertoch v júni tohto roka medzi hviezdnymi účinkujúcimi i bude aj Gottova dcéra Charlotte. Do tej jej otec vkladal veľké nádeje a skutočne z nej rastie budúca hviezda. Talent však má aj mladšia Nelly, ktorá oslavuje svoje 14. narodeniny, a ako ešte za svojho života zmienil Karel Gott, tá je zase veľmi šikovná v tanci, takže je možné, že aj ona v programe vystúpi. Nuž, uvidíme, v každom prípade sa máme na čo tešiť.