Modelka obvinila svojho bývalého partnera Ondreja Brzobohatého z toho, že sa v súkromí prezliekal za ženu a údajne si takto od nej vyžadoval aj intímnosti. V žiadosti o cirkevnú anuláciu ich sobáša preto ako hlavný dôvod uviedla sexuálnu odlišnosť. Na obľúbeného herca a speváka sa hneď vynorilo množstvo otázok. Preto sa ho verejne zastala sestra, partnerka, kolegovia a teraz i jeho mama Hana Gregorová.

„Ondrejko môj milovaný, chcem ti len povedať, že život prináša rôzne sklamania a výhry a že bez nich by bol nudný a monotónny. Som na teba pyšná, aký si správny chlap a že sme z teba s tvojím úžasným otcom vychovali slušného človeka a skutočného džentlmena,“ Gregorová na Facebooku podporila svojho syna.

Vo svojom odkaze ďalej načrtla, že Ondrej bol niekedy vo vzťahoch až zaslepený. Narážala tým zrejme práve na manželstvo s Taťánou Kuchařovou. V médiách sa často objavovali klebety o tom, že slovenská herečka nevychádza so svojou nevestou dobre. Gregorová to však dementovala, i keď priznala, že nemá problém povedať svoj úprimný názor i Ondrejovej manželke.

„Vždy si sa k svojim partnerkám správal veľkoryso, či už emocionálne, alebo materiálne. Aj keď z môjho pohľadu, sem-tam zaslepene. Ale to je láska, s ktorou ruka v ruke občas kráča sklamanie. Pre mňa je dôležité, že si teraz šťastný a spokojný a napriek všetkému si nezanevrel na lásku,“ odkázala mu verejne cez sociálne siete.

FOTO celej rodiny, ktorú zverejnila Hana Gregorová, nájdete v GALÉRII

V príspevku spomenula aj svojho manžela Radka Brzobohatého, ktorý by podľa nej bol na svojho syna nepochybne hrdý. „Tvoj otec by bol na teba pyšný. Aj na tvoju prácu, ktorou rozdávaš radosť druhým. A poznáš jeho krédo, ktoré ti často opakoval – Len sa nepos.ať! Tak sa toho, Ondrejko, drž. Život ide ďalej a stojí za to žiť ho naplno. Ľúbim ťa, môj najdrahší, aj Tiffany, láskou prenesmiernou a kým budem žiť, je tu moja náruč, ktorá ťa bude chrániť vždy, keď to budeš potrebovať. Tvoja mama,“ spolu s rodinnou fotkou mu poslala krásne vyznanie, ktoré Ondrejovi istotne dodá do ďalších dní veľa síl.