Paľo Habera a Daniela Peštová žijú v luxusnej vile s veľkou záhradou v pražských Hodkovičkách. Táto lokalita patrila odjakživa k tým lepším a tak nečudo, že je obľúbenou štvrťou českých celebrít, veď vŕšok nad Vltavou je pre Pražanov hotovým rajom. Je tam krásny lesopark, ticho a nádherný výhľad. Presťahovali sa do nej po tom, ako odišli z New Yorku, kde žili spolu štyri roky, Paľo sa však nikdy netajil, že dlhodobý pobyt za veľkou mlákou nie je pre neho to pravé orechové...

Priestranná vila poskytuje ideálny priestor pre súkromný život slávneho páru. Na svoje si určite prídu aj ich spoločné deti Ella Joy Anna, Paul Henry. Syn Yannick, ktorého má Peštová z predchádzajúceho manželstva, je už samostatný, a tak v Prahe nie je tak často, ako by si jeho mama želala. No keď k nim do Prahy zavíta, spoločné chvíle si nadovšetko užívajú.

 

Vo veľkej vile si každý z členov domácnosti nájde to svoje. Paľo má nahrávacie štúdio, Daniela zase kraľuje v kuchyni a ide jej to nadmieru dobre. Na sociálnej sieti sa čas od času zvykne pochváliť svojimi kulinárskymi výtvormi, ktoré nielenže dobre vyzerajú, ale sú aj zdravé a  navyše sa dajú pripraviť pomerne jednoducho a rýchlo.

 

 

Pozrite si FOTO v GALÉRII, tak to vyzerá doma u Haberu a Peštovej>>

 

Daniela je vskutku multifunkčný človek, ako napísal na sociálnej sieti jej manžel, keď zverejnil fotku, na ktorej je Daniela zachytená pri tom, ako zvláda naraz robiť viacero činností. Paľo dostal skvelý nápad, čo by jej do domácnosti ešte kúpil, veď pozrite v galérii.

 

Prečítajte si aj: