Zdalo sa, že do rodiny spisovateľky, moderátorky a zabávačky Haliny Pawlowskej jej zať Tomáš Břinek pasuje, keďže aj on je vyhlásený "vtipálek". Tomáš je známy skôr pod skratkou TMBK, pod ktorou sa na internete preslávil svojimi satirickými kolážami. Inak pôsobí ako grafik, muzikant a fotograf. 

Už pred časom však vyplávalo na povrch, že sa z niekoľkoposchodovej vily Haliny Pawlowskej odsťahoval, čím naznačil, že v jeho vzťahu s dcérou slávnej spisovateľky nie je všetko v poriadku. Keď sa na túto skutočnosť pýtali samotnej spisovateľky, tá to odbila iba jedinou vetou, že u nich doma sa nič nedeje a treba si overiť správy.

Neverili by ste, že dcéra Hainy Pawlowskej vyzerá takto!

Či za krachom vzťahu dcéry Haliny Pawlovskej a jej muža bola pandémia korony, nevedno, ale keď sa teraz po čase objavil Tomáš Břinek na verejnosti, otvorene priznal, že rozvod s manželkou už majú za sebou. Dvojica pritom spolu vychovávala syna Huga.

To je bývalý zať Haliny Pawlowskej!

Tomáš sa síce pokúšal žartovať, že teraz žije v polymaorii a je ich doma osemnásť, ale potom s vážnou tvárou priznal, že naozaj je už rozvedený. Nežije síce v žiadnom polyamorickom vzťahu, má však novú priateľku, s ktorou je vraj šťastný. Nuž, v Halininej vile je o jedného obyvateľa menej, v každom prípade ich tam je stále dosť, keďže okrem Halininej dcéry a vnuka tam žije aj Halinin syn Petr a jej partner Karel Czaban.