Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík (33) už pred vyše rokom prestúpil z Neapola do čínskeho Dalian Yifang a odvtedy väčšinu času trávi v Ázii. Minulý týždeň si však opäť vychutnával svoj domov na strednom Slovensku. Jeden z najlepších stredopoliarov zavítal po pol roku do obce Badín pri Banskej Bystrici, kde postavil miliónovú luxusnú vilu. Doma ho privítala nielen manželka Martina s tromi deťmi - dcérou Melissou (3) a synmi Lucasom (8) a Christianom (10).

Posteľ pre všetkých

Hamšík minulý týždeň opäť reprezentoval svoju rodnú krajinu. Pri tejto príležitosti si mohol užiť spoločné chvíle s rodinou na Slovensku. Svoju manželku a deti nevidel Marek od jari. „Veď to bolo pol roka, čo som si ich nepostískal. Veľmi, veľmi dlhý čas. Najcennejšie je teraz užiť si chvíle s manželkou a deťmi,“ priznal a aspoň na chvíľu si vychutnal aj prepychové hniezdočko. Čo sa skrýva za veľkými betónovými múrmi, odhalil sám. Zverejnil video, kde zabral okolie celej vily.

 

Doma futbalista relaxoval pri jazere s japonskými farebnými koi kaprami, ktorých cena nie je nízka. Jedna ryba takejto veľkosti sa dnes predáva aj za stovky eur. Na pozemku nechýbal bazén ani veľké športové ihriská, kde trénujú Markovi dvaja synovia.

Na rozľahlom trávniku sa zatiaľ mohli naháňať tri psy rôznych rás - Lilli, Junior a Sofia. A tie u Hamšíkovcov neokupujú iba dvor, ale aj ich veľké lôžko. „Potrebujeme novú posteľ na spanie,“ napísal nedávno Marek pod fotografiu z manželskej spálne, kde miesto neho oddychovali traja štvornohí miláčikovia.

Originálne kúsky

Hamšíkovci milujú prírodné materiály a na interiéri rozhodne nešetrili. Výstavnou izbou ich paláca je obývačka. Tu nájdete priehľadný kozub na drevo, tiež veľký televízor, ktorý je umiestnený na výraznej hnedej stene. Tá rozdeľuje obývačku s jedálňou. Okrem toho sa v miestnosti nachádza veľká hnedá kožená sedačka, z ktorej môžu synovia v pohodlí sledovať otcove zápasy. Najviac však v miestnosti upúta originálny stôl z dreveného masívu, ktorý udrží aj váhu oboch manželov. To, že si na luxus potrpia, vidieť aj pri pohľade na plafón v obývačke a jedálni, kde visia krištáľové lustre. Najobľúbenejšia miestnosť známeho futbalistu je bezpochyby jeho izba s trofejami. Marek si ich ukladá na špeciálnu dizajnérsku stenu.

Fotografie z jeho luxusnej vily nájdete v našej GALÉRII