Modelka Agáta Hanychová (37) sa v oblasti modelingu a v prostredí českého šoubiznisu pohybuje už roky. Je známe, že má aj zopár nepriateľov, ktorých kedysi urazila vďaka svojmu podrezanému jazyku. Pri kauze scenáristu Kolečka sa chvíľu zdráhala, no napokon reagovala na jeho rýchlu a tajnú svadbu s kolegyňou Anetou Vignerovou.

FOTO tehotnej Hanychovej v GALÉRII

Svojej kamarátky a modelky Anety sa zastala. "Všetci to hrotia. Nechajte ju na pokoji. Byť na Anetinom mieste, tak to urobím rovnako. Má s ním dieťa a je jasné, že chce zlepiť rodinu za každú cenu. Neodsudzujem ju, fandím jej,“ povedala na adresu bývalej missky Hanychová.

Tehotná Agáta pozná Petra Kolečka od svojich pätnástich rokov. I pre neho má odkaz. "Dúfam, že Kolečko už dokolečkoval a už sa usadí. Verím, že nebude robiť blbosti,“ vyjadrila sa na margo scenáristu Ivety známa modelka.

A keď už sa rozhodla mudrovať o známom milostnom trojuholníku, nevynechala ani Kolečkovi milenku Denisu Nesvačilovú. "Denisa je mladá a pekná žena, ktorá by si mala nájsť niekoho iného, koho bude mať len pre seba. Predsa len starať sa o tri cudzie deti...Denisa, lepšie bude ak si nájdeš niekoho bezdetného,“ odkázala Agáta Hanychová. Paradoxne práve ona čaká tretie dieťa s tretím mužom.

FOTO milostného trojuholníka v GALÉRII