Diváci ho poznajú najmä ako seriálového herca. Hviezdil v notoricky známom Paneláku, aktuálne si užíva rolu v seriáli Oteckovia, popritom moderuje. O chvíľu bude trojnásobným otcom. Herec má doma už dcéru Kláru a syna Kristiána. Onedlho budú päťčlenná rodina. Zrekonšturovali si dom na hradnom kopci a na novú fasádu umiestnili aj názov ich bydliska - Vila Mudroňova, tak sa volá totiž ulica, na ktorej sa trojpodlažný dom nachádza. Tristo metrov od domu má parlament a bratislavský hrad. Prestížnejšia adresa je už azda len Slavín. Ten má ale Kobielsky tiež kúsok. Prechádzka s kočíkom ako vyšitá.

Herec si minulý rok kúpil nový dom: Vydražil ho za 420 tisíc eur. Rekonštrukcia stála raz toĺko.
Herec si minulý rok kúpil nový dom: Vydražil ho za 420 tisíc eur. Rekonštrukcia stála raz toĺko.
Zdroj: Vlado Benko jr.

Nehnuteľnosť aj na Floride

Slovenský herci sa väčšinou šťažujú na mizerné platy, tvrdia, že pomáhať si musia s komerčnou produkciou, napriek tomu sa má máloktorý umelec tak dobre ako Kobielsky. Ten si k zbrusu novej vile pred pár rokmi zaobstaral apartmán v americkom meste Sarasota. Od pláže je vzdialený necelé štyri kilometre. Sám tvrdí, že si ho kúpil za odmakané herecké postavy a presedené noci nad scenármi.

„Byt je maličký, ale bral som to ako super investíciu. Budem veľmi šťastný, ak to deti raz ocenia, keďže ide o študentské mesto a pre mladých ľudí sú tam skvelé príležitosti. Samozrejme, nie je len o tom ponúknuť deťom inú možnosť vzdelávania. Aj ja sám milujem Ameriku. Nechodíme tam síce často, no páči sa mi tam,“ vyjadril sa Vladimír Kobielsky.