Úspešný moderátor a herec. Maroš Kramár (61) je známy nie len v našich končinách, miluje ho aj česká scéna. Aj vďaka tomu si môže dovoliť to všetko, čo vlastní. 

Minulý rok v apríli sa herec rozviedol so svoju exmanželkou Natašou a zrejme chcel mať od všetkého pokoj. Rozhodol sa konečne zabrdnúť do pozemku v Dunajskej Lužnej, ktorý ešte kupovali spolu. K výkopovým prácam sa donútil až po odlúčení.

Dvojpodlažnú vilu postavil pri jazere Nové Košariská, kde našiel dokonalé útočisko a pokoj. Pozemok má 481 m2. Vstup do jazera má priamo z vlastného móla. Podľa realitného makléra Andreja Churého, ako uvádza Nový Čas, sa stavba môže pohybovať okolo 400 000 eur. „Takto si tu žijeme,“ napísal herec na sociálnu sieť k jednej z fotiek zo svojho domova. Spoločnosť mu robí poväčšine jeho štvornohý miláčik.

A to ste ešte nevideli vnútro. Točité schodisko, mramorová podlaha, kožená sedačka a kreslo, vlastná zbierka vín, biliardový stôl, netypický krb v indickom štýle. „Mestá sú preplnené, všade dopravné zápchy. Takže som sa rozhodol, postaviť si dom pri vode. Všetci sa ma pýtajú, čo tam budem robiť. Ale ja sa už teším,“ povedal pre český magazín.

Okrem nadštandardnej vily v Dunajskej Lužnej Kramár vlastní aj byt v komplexe Zuckermandel, priamo pod Bratislavským hradom. Jeho cena sa odhaduje okolo 230 000 eur. Ďalej má byt na Gorského ulici a na ulici Fraňa Kráľa svoj preslávený staromládenecký. Spolu s manželkou mali byt aj na Radlinského ulici. Okrem domu pri Nových Košariskách vlastní aj dom v Devínskej Novej Vsi.

FOTO Domu Maroša Kramára s vlastným mólom a nadštandartným vybavením, nájdete v GALÉRII >>