Herečka Jana Pulm Nagyová (63), slávna princezná Arabela, si svoj život za hranicami nevie vynachváliť. Po dvoch nevydarených manželstvách našla v Nemecku šťastie po boku manžela Tonyho, staršieho o sedemnásť rokov, ktorého považuje za džentlmena so všetkými cnosťami, ktoré k tomu patria. „Nikdy mi pri ňom nič nechýbalo. Žijem si svoj život tak, ako si predstavujem, aj keď pandémia mnohé naše aktivity obmedzila. Manžel ma financuje, takže nie som odkázaná na každú hereckú ponuku. Prepadli sme golfu, radi cestujeme a užívame si jeden druhého,“ vyznáva sa. Aj keď nie je odkázaná otáčať každé euro, milióny vraj nepotrebuje. „Nie som mamonárka. Moje bohatstvo je v tom, že sme všetci zdraví,“ tvrdí rodáčka z Komárna.

Pochválila sa nám aj s horúcou novinkou, svadbou najmladšej dcéry Sophie Emmy (20), ktorá sa jej narodila vo vzťahu s Tonym. „Bol to taký krásny deň a o dva dni sa začala vojna. Aj toto je dôkaz, že život sa nám môže v sekunde zmeniť. Preto je dobré užívať si ho naplno,“ odkázala čitateľom PLUS 7 DNÍ v jedinom, exkluzívnom rozhovore.

Mandala lásky

Keďže Janina dcéra Sophia Emma má dvadsať rokov a jej dnes už manžel Jonas dvadsaťdva, pre šťastie si zvolili magický dátum sobáša 20. 2. 2022. „Je to pekná symbolika, ale šťastie im nezaručí. Obaja sú ešte veľmi mladučkí. Je to ich prvá veľká láska. Na šťastie však nie je žiaden recept. Sú páry, ktoré sa sobášia po desiatich rokoch a nevyjde im to a iní sa vezmú po niekoľkých mesiacoch a vydržia spolu celý život. S manželom sme jej rozhodnutie proste akceptovali. Je predsa dospelá, sama musí vedieť, čo chce, a my jej nemôžeme brániť. Napokon s Jonasom tvorili naozaj krásny pár a ja som bola na ich svadbe prešťastná.“

Herečka so silným vzťahom k tradíciám dcére dala na Slovensku vyhotoviť špeciálnu svadobnú mandalu lásky a šťastného života. „Je od návrhárky Jarky Fox a robí ich tak krásne, že som do nich priam zaľúbená. Vždy som obdivovala akúkoľvek ručnú prácu,“ povedala. Svadobnú mamu, ktorú si ako princeznú Arabelu pamätáme v nádhernej a bohatej bielej svadobnej róbe, dcéra zaskočila rozhodnutím vydávať sa v čiernych šatách. „Napokon som to ocenila. Aj ona vyzerala ako moja malá krásna princezná. Nikde nie je napísané, že sa treba vydávať v bielom. Čiernou chcela ulahodiť manželovi, pretože on túto farbu veľmi obľubuje. Všetko má čierne, oblečenie, topánky, kufor… Sophia Emma vyzerala pri ňom veľmi trendy. Šaty mala ušité z jemnej belgickej čipky a zo saténu.“

V Nemecku Jana Pulm Nagyová so svojou rodinou žije už viac ako tridsať rokov a keďže tam stále platia prísne protipandemické opatrenia so zákazom zhromažďovania, veľkú svadobnú veselicu odložili na september. „Zatiaľ sme spravili len obrad a následne sme si dali v reštaurácii obed pre pätnásť ľudí,“ vysvetľuje.

Hrá len pre radosť

Jana mala s tromi manželmi tri deti a teraz je už dvojnásobnou babičkou. Jej prvým manželom bol hokejový tréner Miro Kubovič, s ktorým mala dcéru Janu. Vzala si ho krátko po skončení nakrúcania Arabely. Svadobné šaty jej vtedy zhotovil slávny Theodor Pištěk, ktorý navrhoval aj kostýmy do seriálu Arabela. Druhýkrát sa vydávala za nemeckého podnikateľa Haralda Schlegela, ktorému porodila syna Haralda. Šťastie v manželstve našla až na tretíkrát. Po boku niekdajšieho manažéra úspešnej automobilky Tonyho Pulma, s ktorým má dcéru Sophiu Emmu.

FOTO zo svadby v GALÉRII >>>

„Po tom, čo všetky deti vyleteli z hniezda, nadobudol náš život úplne iný rozmer. S manželom už žijeme len jeden pre druhého. Nemusím pri ňom pracovať a keď, tak len pre radosť. Minulý rok som sa postavila pred kameru trikrát a vôbec to neľutujem. V Česku som natočila rozprávku Princ Mamánek, kde som dostala krásnu úlohu kráľovnej Ľudmily. Úžasné bolo aj natáčanie filmu Dvě slova jako klíč s Danielom Olbrychským a ako pacientka som účinkovala aj v jednej epizóde seriálu Sestričky,“ vyratúva. Priznáva, že súčasných slovenských hercov, s ktorými sa ocitla pred kamerou, nepoznala. „Ale rýchlo sme si padli do oka. Najviac som sa spriatelila s Martinom Mňahončákom, s ktorým som doteraz v kontakte,“ hovorí. Tajomne tiež prezrádza, že na Slovensku ju tento rok čaká účinkovanie ešte v jednom filme, no podrobnosti si zatiaľ necháva pre seba.