Bolo to v čase, keď ju diváci mohli vídať každú nedeľu na parkete tanečnej šou Let´s Dance. Reportér vtedy herečku nafotil, ako si po šou hrkútajú so slovenským influencerom a youtuberom Petrom Altofom, ktorý si hovorí Expl0ited (25).

Kristína momentálne hviezdi v komédii Striedavka, ktorú možno vidieť v kinách. Ako jednu z hlavných postáv ju vyspovedal český web Super.cz, ktorý sa zaujímal o jej nový vzťah. "Fascinuje ma, že keď máte partnera o sedem rokov staršieho, nikto to nerieši, zatiaľ čo o sedem rokov mladšieho riešia všade. Každý by sa mal starať hlavne sám o seba. Keď má mladšiu partnerku muž, je to v pohode. Stále u nás máme dvojaký meter pre mužov a ženy," povedala tak, ako to cíti.

Herečke sa odvážili položiť aj intímnu otázku, nadviazali na to, že vo filme si zahrala čerstvú mamičku. Uvažuje o deťoch? "Ja si idem na vlne. Teraz je to práca, neviem, čo bude o pol roka alebo o rok. Také veci sa ťažko plánujú," odvetila neurčito, zato jasne pri otázke na nového partnera. "Musím povedať, že nám to funguje veľmi príjemne. Je to celé strašne čerstvé. Užívame si to ako každý pár. Je to v začiatkoch a veľmi pekné," vyznala sa.

Foto Kristíny s priateľom nájdete v GALÉRII