Brunetku môžu slovenskí diváci poznať z markizáckych seriálových hitov Chlapi neplačú či Druhý dych. Hoci sa z televíznych obrazoviek stiahla, o to intenzívejšie sa venuje účinkovaniu na doskách, ktoré znamenajú svet.

V divadle Nová Scéna sa objavila v predstaveniach Mata Hari, Mačky, Boyband, Charlieho teta, Obchod na korze či Sluha dvoch šéfov. Herečka mala dlho na partnerov smolu. Viacero vzťahov jej stroskotalo, napríklad v roku 2013 sa rozišla s o štyri roky mladším priateľom Tomášom.

V roku 2014 pre reláciu Reflex priznala, že hoci po deťoch túži, s materstvom sa neponáhľa. "Momentálne v sebe necítim tie biologické hodiny, že už mám 30 rokov, čo teraz. Myslím, že to pocítim, že to príde so správnym mužom. Túžim po tom, ale nie som v bode, kedy by ma to tlačilo,“ zverila sa pred rokmi.

Ako teraz zistil denník Plus JEDEN DEŇ, ten správny muž už prišiel, minimálne hodný toho, aby mu pred oltárom povedala svoje "áno". Lieskovská sa vydala za známeho Čecha Roberta Balzara (60). Obaja to majú napísané aj v profiloch na Facebooku, herečka si už zmenila meno na Jana Balzar Lieskovská.

FOTO manželov v GALÉRII.

Robert Balzar je popredný český jazzový kontrabasista a hudobný skladateľ. Z predchádzajúceho vzťahu má aj dcéru a syna. Balzar spolupracoval s hudobníkmi ako John Abercrombie, Craig Handy, Benny Bailey, Wynton Marsalis alebo Lew Tabackin. V roku 1996 založil jazzovou formáciu Robert Balzar Trio.