Aj keď exmanželia Alena (67) a Jozef (69) Heribanovci sú už päť rokov rozvedení, dokážu spolu komunikovať aj stretávať sa. Cez víkend ich spojila narodeninová oslava vnučky Izabelky (5), dcéry Babsy Jagušák, ktorá je mladšou dcérou Heribanovcov. V dome u Barbariných svokrovcov v Senici sa zišla celá rodina.

Nechýbala ani staršia dcéra Tamara s rodinou, ktorá sa pochválila pár zábermi z oslavy. „Prvý september nám odštartoval azda krásny mesiac, hlavne bol o Izinke a vzácnych stretnutiach po čase,“ napísala Tamara.

FOTO z oslavy nájdete v GALÉRII

Fotografiami sa pochválila aj stará mama Alena: „Tri generácie žien ,nášho rodu‘, spriaznené duše, moje najdrahšie, sme včera aj s našimi milými mužmi oslávili piate narodeniny našej najmladšej Izabelky.“