Bývalá modelka má už plnoletého syna Nicka (18) s nitrianskym podnikateľom Gabrielom Heringhom. Otcom jej ďalších dvoch detí, dcéry Sary Zoe (12) a syna Boriska (9), je predseda parlamentu Boris Kollár. Andreu roky považovali za jeho favoritku, keďže bola dlho jedinou, kto multioteckovi porodil viac ako jedného potomka.

Tieto časy sú už však minulosťou a len pred pár týždňami priviedla politikovi na svet ich druhé dieťa, syna Aarona, Barbora Richterová. Späť však k Heringhovej, ktorá si aktuálne užíva dovolenku na talianskom ostrove Capri. Andrea z nej zverejnila odvážnu fotku bez podprsenky, na ktorej jej presvitajú prednosti pod tenkými sivými šatami.

Provokatívny záber Heringhovej v GALÉRII.

Viac ako výstavnou postavou sa však trojnásobná mama počas dovolenky chváli svojimi ratolesťami. "Bratia na celý život,“ pripísala k záberu svojich synov v turistickom autíčku. Prvý augustový deň ukázala svojim sledovateľom dcéru Saru Zoe na vydarených snímkach pri západe slnka. Mladá slečna sa poriadne zmenila!

FOTO Kollárove dcéry Sary Zoe v GALÉRII.

Andrea ju v septembri minulého roka zvečnila v spoločnosti brata na schodoch pred parlamentom. Vtedy 11-ročná Sara vyštafírovaná v slušnom oblečení ešte pôsobila detským dojmom. Dospievajúce dievča však ze čosi menej než rok zšenštelo, a na Capri mame zapózovalo ako hotová modelka. Nečudo, skúsenosti s profesionálnym fotením už má, pozrite sa v GALÉRII.