Táto však bude pre hviezdu nedávno skončeného seriálového hitu Oteckovia navždy nezabudnuteľná. Monika totiž vôbec nevedela, kam sa vlastne balí! Všetko vysvetlila svojim priaznivcom na Instagrame. "Natrafili ste napríklad ako deti na poschovávané darčeky od vašich rodičov? Ako ste reagovali? Ja som rýchlo skrýšu zavrela a nechcela vedieť, čo sa tam skrýva, lebo milujem ten čas očakávania a nechať sa prekvapiť. Nezmenila som sa v tomto ani ako dospelá,“ začala rozprávanie herečka.

"Vyskytlo sa mi s Jarom nedávno v diári pár dní voľna, tak som mu povedala, či niečo nechce vymyslieť, kam by ma zobral. Tešila som sa ako na Vianoce a netušila, kam to bude. Jaro aj moja rodina nechápali, ako to vydržím s tým, že nechcem vedieť, kam pôjdeme, ale ja skrátka milujem prekvapenia. A Jaro mi ich zase rád chystá. Dokonalé,“ teší sa Hilmerová, ktorej ukážkový vzťah s manželom závidí nejedna žena.

Napokon prišiel deň D a ona až na letisku zistila, že ich destináciou bude Grécko. Bekr moment prekvapenia zachytil na videu. "Takže som sa pobalila vediac len, že tam bude teplo. Prišiel deň odletu a takto si ma natočil na letisku, keď ma viedol na náš gate. Dovolenka bola super, Jaro zavolal človeku, ktorý tam žije a všetko pripravil. Skvelé miesta, ktoré bežne turista len tak nenájde, reštaurácie s úžasnou domácou kuchyňou, kde vládla čarovná atmosféra. A samozrejme úchvatne pamiatky, múzeá, výlety, more,“ nevedela si vynachváliť herečka, FOTO z jej dovolenky nájdete v GALÉRII.

"No skrátka za tých pár dní som nabrala zas energiu, z ktorej môžem čerpať. Prajem vám všetkým radosť z príjemných prekvapení a z času s tým, koho ľúbite,“ odkázala spokojne. "Vy ste najviac,“ komentovala počin manželov Hilmerovej herecká kolegyňa Dominika Kavaschová. Herečka a tanečník už predtým jednu dovolenku stihli. Pobudli v ich obľúbenom Španielsku aj v spoločnosti svojich potomkov , dcéry Zary (13) a syna Lea (9).

Hilmerová za oddychom cestovala samostatne o čosi neskôr, a bolo to poriadne strastiplné. "Odbehla som tam za rodinou a priateľmi o dva dni neskôr rovno po odohraní doobedného divadelného predstavenia a síce som najprv nečakane strávila 10 hodín čakaním na odlet, ale stálo to za to. Najprv som hodinu sedela v lietadle, ktoré si stále "nacvičovalo" pohyb klapiek na krídle lietadla, až kým neskonštatovala posádka, že s takým lietadlom bude lepšie nevzlietnuť,“ opísala patálie.

FOTO Hilmerovej a Bekra v GALÉRII. 

"Tak nás z lietadla evakuovali opäť na letisko, kde sme si počkali do noci na ďalšie lietadlo. Letiskovú halu už poznám podobne ako Tom Hanks vo filme Termilnál,“ zažartovala sympatická herečka. Hilmerová s Bekrom sú spolu od roku 2008, svadobné zvony im zneli o rok neskôr. S deťmi a štvornohým miláčikom, švajčiarskym salašníckym psom, žijú v pohraničnej obci v Rakúsku.

Zdroj videa: Instagram/hilmerovamonika