Nebolo to tak dávno, keď sa o speváčku Hanku Zagorovú obávali nielen jej najbližší, ale aj jej veľká fanúšikovská rodina. Nebyť duchaprítomnosti manžela Štefana Margitu mohlo to s ňou dopadnúť všelijako. Hanka totiž ešte aj takmer rok po prekonanom minuloročnom covide trpela vedľajšími zdravotnými problémami.

Čo čert nechcel, Hanke prišlo zle práve v čase, keď sa jej manžel Štefan nachádzal stovky kilometrov od ich spoločného domova. Našťastie, keď sa jej večer nevedel dovolať, okamžite zalarmoval príbuzných v Prahe a tí už zabezpečili pre speváčku pomoc, ktorá stihla prísť včas. Hanka potom pobudla nejaký ten týždeň v nemocnici a po príchode domov sa aj vďaka obetavej opatere manžela postupne zotavila a pozviechala.

 

Pozrite, čo sa Hane Zagorovej podarilo!

A teraz sa jej podaril hotový zázrak. Hanka sa napokon po prekonaných zdravotných problémoch dostala do takej formy, že dokonca pripravila prekvapenie pre potešenie svojich fanúšikov. So súčasným víťazom ankety český Slavík, spevákom Markom Ztraceným totiž naspievala spoločnú pieseň Vánoce jako dřív, ktorá má šancu stať sa nielen vianočným hitom.

 

Stane sa z piesne Vánoce jako dřív vianočný hit? Pozrite si VIDEO!

 

Okrem toho Hanka prijala pozvanie na účinkovanie v silvestrovskom programe s Jiřinou Bohdalovou. Ten Česká televízia pripravila aj ako dodatočnú oslavu herečkinej deväťdesiatky, ktorá sa pre pandémiu nemohla doteraz uskutočniť. Hanka pri obidvoch príležitostiach len tak žiarila, hoci priznala, že ešte nejaké menšie zdravotné problémy ju stále trápia. Keď však môže účinkovať pre svojich divákov a fanúšikov, vtedy sa jej akosi všetko ľahšie zvláda.