Bývalá tenistka Dominika Cibulková (31) je už rok mamou. Vlani štrnásteho júna porodila manželovi Michalovi Navarovi v rakúskej súkromnej klinike ich prvorodeného potomka Jakubka, ktorý tak dnes oslávil svoje prvé narodeniny. A to v obrovskom štýle, tak ako sme u bývalej športovkyni zvyknutí.

Veď pred rokom vyrazila dych všetkým Slovákom nezabudnuteľnou shower party. Ak by ste si mysleli, že záhradná párty v boho štýle sa nedá prekonať, boli by ste na omyle. Dominika sa opäť buchla poriadne po vrecku a pre svojho rozkošného anjelika vystrojila ešte okázalejšiu párty. Doslova nebeskú oslavu! Konala sa opäť pod holým nebom v Sade Janka Kráľa a organizátori si dali poriadne záležať, aby oslávencovi i hosťom vyrazili dych.

Párty sa niesla v duchu „Jakub z neba“, čomu zodpovedala aj výzdoba s plyšovým medveďom, nadýchanými obláčikmi a balónmi, ktoré poletovali aj nad ozdobeným stolom pre takmer tridsať pozvaných hostí. Tých obsluhovalo množstvo čašníkov a barmanov. Prítomní sa mohli pokochať parádnou balónovou výzdobou v pastelových - prevažne belaso-béžových farbách, ktoré dotvorili požadovaný vau efekt dokonalej párty.

Balóny boli naozaj všade. Aj pri bare s drinkami či candy bare s trojposchodovou tortou, ktorú zdobili macíkovia. Nechýbali rôzne dekorácie - na strome zavesená húpačka či dych vyrážajúci „lietajúci balón“ vyrobený z balónikov, v ktorom bola osadená detská jedálenská stolička.

FOTO z oslavy nájdete v GALÉRII >>

Okrem toho mali hostia k dispozícii stan pre prípad nepriaznivého počasia či silného slnka, ako aj piknikovú deku s vankúšmi. A rozhodne sa nedalo nevšimnúť dar, ktorý oslávenec dostal a ihneď vyskúšal - elektronický vojenský Jeep Willys 4×4. A napokon, Jakubka obliekla jeho mama do outfitu z módneho domu Dior približne za 700 eur.