Fanúšikom Popolušky sa stále ťažko zvyká na myšlienku, že legendárna Libuše Šafránková už nie je medzi nami. A určite ešte viac bolestivá je táto skutočnosť pre jej najbližších. Tí sa s tou myšlienkou musia naučiť žiť. Zostali im len spomienky a filmové zábery.

Libuše Šafránková, ktorá posledné roky svojho života bojovala s viacerými ochoreniami, nečakane zomrela po plánovanej operácii začiatkom júna tohto roku. Hoci veľkú časť svojho života prežila s rodinou, manželom Josefom Abrhámom a synom Josefom v Prahe, na sklonku života vyslovila želanie, že si praje byť pochovaná v rodných Šlapaniciach na Morave, čo jej blízki aj splnili.

Aha, čo doniesli fanúšikovia Popoluške na hrob!

Napriek tomu, že Libuše na rozdiel od mnohých slávnych nie je pochovaná v Prahe, na nedávny sviatok zosnulých jej hrob v moravských Špaalniciach navštívilo množstvo fanúšikov, aby si zaspomínali a vzdali jej hold. Jej hrob bol obsypaný, ako to býva zvykom, množstvom sviečok a rôznych drobných darčekov. Keď niektoré z nich uvidíte, budete mať slzy v očiach. Pozrite si FOTO, čo jej venovali!