Milovníkov relácie Farma len pred pár dňami prekvapila informáciou, že znova sa rozhodla vymeniť moderátora sledovanej šou. Prvýkrát ju bude uvádzať muž - seriálový otecko Marek Fašiang (37).

Po tom, čo si žezlo od moderátorky Kvetky Horvátovej prevzala komička Eva Evelyn Kramerová. nevyzeralo nič ružovo. Evelyn mala problémy s výslovnosťou a so spontánnosťou, no po štyroch sériách jej to už išlo ako od ruky. Markíze to však zjavne nestačilo a opäť sa im žiadala zmena.

FOTO V GALÉRII

Stavili na Mareka, ktorý si bude môcť opäť finančne prilepšiť, i keď pravdepodobne na to nie je odkázaný. Dlhé roky totiž podniká v gastronómii a navyše aj vďaka seriá­lu Oteckovia musel prísť k peknému balíku peňazí.

Herec už roky zarába v spomínanej gastronómii. I keď nám pred časom priznal, že v podnikaní sa mu darí, no nemá hlavu v oblakoch a uvedomuje si aj riziká, ktoré sú s týmto biznisom spojené. „Každá prevádzka začne vracať peniaze možno po troch, štyroch rokoch od otvorenia. A obrat nerovná sa zisk. Pekné peniaze sa dajú zarobiť až po rokoch, ale gro z nich sa vracia do biznisu, rekonštrukcie a podobne. Aspoň my to tak robíme. Milionár ani náhodou nie som,“ tvrdil nám s úsmevom Fašiang.

„Peniaze mám investované vlastne v niečom cudzom. Keby sa stalo niečo zlé, tak reálnu hodnotu mám v stoličkách a stoloch. Ak prevádzky fungujú, zárobok je slušný. Nie nejaký horibilný, ale primeraný k robote a stresom. V súčasnosti pre mňa, čo sa týka pravidelnosti aj výšky, je najväčšou zložkou príjmu herectvo. Nie som na to zvyknutý, preto si veľmi vážim, keď zrazu príde každý mesiac nejaká suma na účet. Lebo pri podnikaní niekedy aj rok nevidíte z ničoho ani euro“  skonštatoval a otvorene priznal, že na začiatku mu finančne pomohli rodičia a dnes tvrdí, že peniaze nemíňa bezhlavo.