V uplynulú sobotu večer sa v historickej budove Slovenského národného divadle konalo už po 19-krát najprestížnejšie podujatie tohto roka - Ples v opere, ktorý každoročne otvára plesovú sezónu na Slovensku. Na udalosť bolo pozvaných 300 párov z oblasti kultúrneho, politického i športového sveta. Dámy sa snažili aj tento raz očariť krásnymi róbami. Niektorým to  vyšlo viac, iným menej. Na ich róby sa pozrela  aj naša štylistka Andrea Ziegler, ktorá na Plese v opere nechýbala tiež.  V pondelok doobeda sme si módnu odborníčku pozvali k nám do štúdia a spoločne sme sa pozreli na 25 outfitov pozvaných dám, kde štylistka zhodnotila, ako im to pristalo. 

Lucia Hurajová(moderátorka), Renáta Kliská(návrhárka), Alexandra Horňáková (dcéra politika Borisa Kollára), Gabriela Harausová (manželka zjazdového lyžiara a paralympijského víťaza Miroslava Harausa),Iveta Šimková (manželka Petra Šimka prednostu Kliniky úrazovej Chirurgie SZU)

Silvia Majeská(programová riaditeľka TV Markíza), Renáta Názlerová (moderátorka),Kristína Kövešová (markizácka redaktorka), Zuzana Sternová(manželka popredného ekonóma a rektora Paneurópskej vysokej školy Juraja Sterna), Veronika Cifrová Ostrihoňová(redaktorka)

Karolína Chomisteková (riaditeľka Miss Slovensko),  Andrea Cocherová (riaditeľka Plesu v opere), Beáta Danglová (manželka herca Dana Dagla), Dorota Nvotová (herečka), Eva Novotová Verešová (bývalá miss)