Ako píše Plus JEDEN DEŇ, moderovania sa ujali Aleš Háma, Ondřej Sokol a Tereza Pergnerová, ktorí stavili na drsný humor a celý večer narážali na škandály celebrít. Ich pozornosti neušla ani nevera MMA zápasníka Karlosa Vémolu, ktorý pritom s manželkou Lelou sedel v hľadisku. Jej vražedný dekolt si pozrite v GALÉRII.

Horúco však nebolo len vďaka moderátorom večera a vyprsnej Lele, na pódiu zaspievala svoje hity Dara Rolins. Mala na sebe zlaté body, v ktorom predviedla sexi postavu. V hľadisku už potom volila umiernenejší model, keď sa obliekla do nežných béžových šiat.

FOTO Dary v hriešnom outfite v GALÉRII.

Eleganciou ohúrila speváčka Monika Absolonová či vdova po Karlovi Gottovi Ivana, extravaganciou zase speváčka Ewa Farna. Pozornosť od prítomných dám však prekvapivo odpútal spevák Jan Bendig. Ten totiž dorazil v obleku s dlhou vlečkou, pričom jeho outfit mal špeciálne posolstvo.

"Chcel som niečo originálne, trochu extravagantné a tiež niečo, čo vzdá poctu hudobným legendám. Na outfite sú vyobrazení všetci výhercovia v ankete Český slávik za jeho 60-ročnú históriu,“ vysvetlil mladý umelec na Instagrame.

FOTO outfitov Bendiga, Farnej aj Gottovej v GALÉRII.

A kto si tento rok odniesol domov hlavné ocenenie? Kapelou roka sa stal Kabát, v kategórii spevák roka dominoval Marek Ztracený a najlepšou speváčkou je podľa našich českých susedov Lucie Bílá. Tá si odniesla aj ocenenie Absolútny slávik, ľudia jej poslali vyše 71-tisíc hlasov.