Český spevák Robert Kodym (56) bol roky idolom žien. Mal dlhé vlasy, vysokú postavu a zvodný pohľad. Niekoľko rokov bojoval so závislosťou na alkohole. Minulý rok strávil niekoľko mesiacov v liečebni Červený Dvor a dal sa do poriadku. Hviezda kapiel Lucie a Wanastowi vjecy je späť v top forme.

FOTO mladého a sexi Kodyma v GALÉRII

Pred časom sa Kodym obojavil v spoločnosti. Rozdával úsmevy na všetky strany a bol v dobrej psychickej pohode. V blízkej dobe odohrá tri veľké koncerty a musí byť v top fyzickej forme. "Mám doma bežecký pás, venujem sa aeróbnej chôdzi. Doporučujem ju všetkým. Aspoň 6 kilometrov denne a každý deň,“ povedal pre Super.cz.

Robert priznal, že sa na sebe rozhodol zapracovať pred koncertom Rolling Stones, kde bola kapela Lucie predskokanom. "O tom, že ta budeme hrať, sme sa dozvedeli len dva týždne pred koncertom. Hovoril som si sakra, pribral som nejaké kilogramy navyše. Tak som zavolal P.B.CH. A ten mi poradil aby som si kúpil fantastický rotoped. Narval som ho do taxíka, kúpil si tabletky s karnitínom na spaľovanie tuku a povedal som si, že všetci budú len pozerať v akej budem forme. Behal som ako fretka. Je dobré byť pripravený,“ dodal Kodym.

FOTO slávneho speváka v GALÉRII