Speváčka Dara Rolins (50) už roky udáva v šoubiznise módne trendy. Má dokonalú postavu a cit pre módu. Naposledy si však za svoj styling vyslúžila obrovskú kritiku. Pred týždňom sa objavila na šou Let´s Dance a na spoločenskú udalosť zvolila odvážne fialové šaty. Podľa jej fanúšikov to ale ideálna voľba rozhodne nebola…

Čítajte viac

FOTO nepodareného outfitu Rolins v GALÉRII

Dara má postavu a energiu sexi tridsiatničky a nikto by určite nepovedal, že má o dvadsať rokov viac. Po odvážnom outfite ju na sociálnej sieti fanúšikovia skritizovali a dočkala sa aj negatívnych komentárov.

Niektorí z nich tvrdia, že fialová trblietavá róba bola krokom vedľa. Šaty síce boli spredu až ku krku, no mali odhalený chrbát a strih na stranách odhalil aj speváčkino poprsie.

Čítajte viac

A práve to bol podľa mnohých kameň úrazu. "Tie šaty sú až moc. Darinka, ste krásna, ale tie šaty nie,“ napísala jej jedna zo sledujúcich. Niektorí z nich však boli oveľa ostrejší. "Tie prsia z boku nie sú vôbec pekné. Už je tam vidieť ten vek,“ znel ďalší komentár.

Čítajte viac

Fanúšikovia Daru Rolins naozaj nešetrili. O tom, že jej za odvážny styling nič nedarovali svedčí aj tento komentár. "Zakryla by som zle urobené prsia, alebo by som zvolila úplne iný strih šiat,“ napísala jej ďalšia žena. Rolins je po rokoch v šoubiznise zvyknutá nielen na obdiv, ale aj na kritiku. Ostrieľaná speváčka to však znáša dobre. Už veľmi dobre vie, že sa nemusí páčiť každému...

Rolins šokovala šatami FOTO v GALÉRII