Ivana Christová (50) sa už pol roka teší z prvorodenej vnučky Zoje. Dievčatko sa narodilo jej jedinej dcére Daniele a v rodine z neho majú pochopiteľne všetci radosť. Daniele materstvo pristane, ešte viac opeknela. Po pôrode sa do kondície dostala aj vďaka dlhým prechádzkam pri kočíkovaní dcérky, keď denne prejde aj desať kilometrov.

Z Ivany Christovej bola pred rokmi mladá mamina a veľmi jej to vtedy s malou Danielou pristalo. Teraz má ešte len 50 rokov a je z nej teda pre zmenu mladá babička a veľmi jej to s vnučkou sekne.

Daniela si teraz užíva materstvo,  venuje sa predovšetkým dcére, no ako dievčatko rastie, rodinka sa pomaly púšťa na spoločné výlety.  Najnovšie sa všetci spolu vybrali na filmový festival do Karlových Varov. A aby si filmový sviatok užila aj Daniela, s dcérkou je ochotne pomohla babička Ivana.

Ivana s vnučkou v náručí, jednu vec si všetci všimli, pozrite!

Ivana Christová si rolu babičky užíva, pri vnučke žiari tak, ako nikdy predtým. Vyzerá to tak, že im rastie ďalšia pokračovateľka rodu krásnych žien. Pozrite si v GALÉRII spoločnú fotku Ivany a malej Zoje, tiež ste si ten detail všimli?