Karel Gott už takmer dva roky nie je medzi nami, ale vďaka jeho manželke Ivane to vyzerá, akoby tu bol stále prítomný. Ivana pravidelne komunikuje s jeho fanúšikmi a zhostila sa tej úlohy veľmi dobre. Až tak dobre, že hoci počas života Karla Gotta nebola príliš obľúbená, teraz si ich svojím konaním celkom získala. Ivana ich vždy upozorní na novinky súvisiace s menom Karel Gott, alebo ich len poteší fotografiou či krátkym archívnym videom s ich idolom.

Nedávno Ivana na sociálnu sieť zavesila doteraz nepublikovanú fotku Karla Gotta, ku ktorej napísala takýto textík: "Mám veľkú radosť! Nielen z toho, že mi píšete, ako sa vám autobiografia Má cesta za štěstím 💛 páči, a posielate mi svoje fotografie s ňou... Ako malé poďakovanie či pozornosť vám posielam fotku Káju z Malorky z leta 2017, ktorá patrí medzi moje obľúbené, ale v knihe ju nenájdete, pretože je tam v kapitole Carpe diem fotka veľmi podobná. Navštívili sme s Kájom jedno malebné mestečko a on si v ten deň čisto náhodou vzal tričko rovnakej farby, aké sú tam všade okenice..."

To že je Karel? Neskutočná fotka, TAKTO ste ho ešte nevideli!

Karel Gott si počas svojho života veľmi potrpel na to, čo si oblečie, ale takto "nahodeného" ste ho ešte nevideli, veď pozrite FOTO v GALÉRII. Keď si Gottove fanúšičky pozreli túto neznámu fotku, komentára sa nezdržali, a právom...