Neubehol ani rok od momentu, čo sa Martin Jakubec (35) "oženil". Na Bratislavskom hrade usporiadal vlani v novmebri svadobnú hostinu, kde na jeho nevestu Božanku Verešovú (68) mierilo množstvo fotoobjektívov. Samotný sobáš je dodnes predmetom špekulácii, pravdepodobne ani neprebehol.

Aj v tomto prípade sa potvrdilo, že svadobné zvony môžu do vzťahu priniesť len stres. Jakubec po mediálnom cirkuse odcestoval na svadobnú cestu do Spojených štátov a svoju vyvolenú nechal doma. Podľa našich informácií nikdy nežili pod jednou strechou. Vzťah medzi nesúrodovou dvojicou vydržal vraj len dva mesiace a dnes ho obaja opisujú ako pracovný.

Nová diva v jeho živote

Bez ženy však spevák šlágrov, neúspešný politik a expert na mnohé iné oblasti nevydržal. Pred pár dňami sa nedalo nepostrehnúť, že si pozorumel s novou blondínou. Na vystúpení v Nitre vyšiel na scénu s najenergickejšou slovenskou speváčkou celej našej hudobnej histórie a napätie na pódiu sa dalo krájať.

Speváčka Eva Máziková (69) si zajačika dokonale omotala okolo prsta. Aj keď je zrejme ešte staršia ako Božanka, keďže Verešovej vek je zahalený rúškom tajomstvo, chémia medzi oboma sa preniesla aj do súkromia. "Sme ako dve holubičky. Eva je iný level, je ako zrelá štyridsiatnička," rozplýval sa pred nami Jakubec. Akosi pritom pozabudol, že speváčka nechala v nemeckom Mníchove, kde žije, manžela Petra.

Ako zafungovala chémia medzi Martinom Jakubcom a Evou Mázikovou, si pozrite v GALÉRII.

Mohlo by vás zaujímať: