Ocitnúť sa na prvej stránke najpredávanejšieho printového titulu na Slovensku často znamená, že nie ste žiadne B-éčko či C-éčko. Zrejme to isté si o sebe hovorí aj spevák, moderátor, politik, mediálny stratég a vôbec muž tisícich povolaní Martin Jakubec (35). Na titulku jeho obľúbeného časopisu mu však nepomohla ani „svadba desaťročia“.

S kamarátkou v seniorskom veku Božankou Verešovou zorganizoval veľkolepú hostinu na Bratislavskom hrade - nechýbala výzdoba, bohatý catering či obrúčky na rukách mladomanželov. Lenže ako sme upozornili, existuje príliš veľa indícií, že sobáš mladého ambiciózneho muža a udržiavanej dámy v zrelom veku sa nikdy nekonal.


Miesto toho, aby nám Martin Jakubec poslal jasný dôkaz o tom, že si Božanku naozaj vzal, vyrobil si titulku PLUS 7 DNÍ podľa svojich predstáv. Následne ju zverejnil na sociálnych sieťach. Na hlavnej fotografii tróni, samozrejme, on sám s nevestou. Miesto romantického vyznania zvolil podnikateľský nápis „biznis roka“ a do menších avíz vybral okrem iných Fedora Flašíka, ktorý vraj stále verí v jeho politický potenciál. Najviac si na „Jakubcovej“ titulke treba všimnúť fotografiu z relácie Tvoja tvár znie povedome. „Kuly a Bičan v šou končia! Nahradí ich spevák Jakubec v jednej osobe!“avizuje spevák, čím jasne odkryl svoje najtajnejšie životné túžby.

Na svadobnej ceste si vystačí sám?

Toto všetko stvoril spevák šlágrov na opačnej strane zemegule. Už v pondelok skoro ráno odletel do Spojených štátoch, na trojtýždňovú cestu, ktorú označuje ako „svadobnú“. Sprevádzať ho má aj jeho novomanželka Božanka, napriek tomu spoza mláky zverejňuje iba svoje fotografie. Ani na videu zo "súkromnej pláži v Malibu“ nemá žiadnu dámsku spoločnosť. „Naozaj úžasný, krásny vzduch, tá atmosféra. Jaj, jedna almázia, milí priatelia,“rozplýva sa, stojac na piesočnatej pláži pri mori. Na otázku, kde má manželku, fanúšikom neodpovedal.

Viac fotografií zo "svadobnej cesty" nájdete vo fotogalérii.