Tip na článok
Sexi Daniel údajne dostal mastnú sumičku, aby sa ako Bond vrátil na plátna kín.

James Bond bude mať dieťa. Jeho 48-ročná partnerka oznámila tehotenstvo

Britský herec Daniel Craig (50) a jeho manželka, Rachel Weisz (48 ), sú v radostnom očakávaní. Predstaviteľ legendárneho agenta Jamesa Bonda vo svojej domácnosti čoskoro privíta dieťatko.

Galéria k článku (5 fotografií )
Rovnováha: Jamesa Bonda vo verzii Daniela Craiga nazve M (Judi Denchová) „tupým nástrojom“. Keď miesto šéfa britskej tajnej služby zaujme Ralph Fiennes, rovnováha medzi spravodlivým a kritickým hlasom ženy voči surovosti Jamesa Bonda akoby sa vytratila.
James Bond
Daniel Craig sa predstaví v novej bondovke Spectre.

Rachel Weisz má z predošlého vzťahu 11-ročného syna Henryho a Daniel Craig má 25-ročnú dcéru s bývalou manželkou. Oscarová herečka, pre slovenských divákov známa napríklad z filmu Múmia, o tehotenstve povedala denníku New York Times: "Už čoskoro to bude vidno. S Danielom sme takí šťastní. Očakávame malého človiečika. Nevieme sa dočkať, kedy ju alebo jeho stretneme. Je to celé veľká záhada."

Partnerka Boda v reálnom živote má totiž len dva roky pred päťdesiatkou. Pár spolu randí od roku 2010. Šťastných budúcich rodičov videli spolu médiá naposledy na spoločenskej akcii začiatkom apríla. "Svoje rastúce tehotenské bruško Weiszová skryla pod voľné červené šaty. Vyzerali, že sú veľmi zaľúbení," konštatuje britský denník Daily Mail.

VIDEO Plus 7 Dní