Jasmina Alagič prežíva po boku svojho manžela Rytmusa a syna Sanela vari svoje najkrajšie životné obdobie, hoci pri jej pozitívnom zmýšľaní sa ani na tie predchádzajúce nejako nesťažovala. Skôr len v tomto ostatnom období možno  ešte častejšie zvykne vyjadriť vďaku za všetko, čo má, a najmä za to, akých najbližších ľudí okolo seba má.

Hovorí sa, že to, ako sa človek cíti vo vnútri, sa prejaví aj na jeho zovňajšku. O Jasmine toto tvrdenie určite platí, lebo aspoň na fotkách, ktorými sa zvykne pochváliť svojim fanúšikom na sociálnej sieti, určite vyzerá vždy tip-top. Napokon, ani nečudo, keď sa o ňu stará jej dvorný vizážista Milan.

Ten sa nedávno vyznal z obdivu k Jasmine a z toho, ako rád ju líči: "Ja ju milujem vždy!!! S make-upom aj bez je krásna, ale vždy sa potešíme, keď sa máme kam „vyštafírovať“, napríklad dnes na svadbu našej drahej Gabinky," prezradil Milan, ktorý Jasminu nalíčil aj na svadbu Gabriely Drobovej, lenže...

Jasmina na FOTO bez mejkapu! Neskutočný rozdiel, to že je naozaj ona?!

Vizážista Milan na sociálnej sieti však ukázala nielen svoju brilantnú prácu, teda to, ako vyzerala Jasmina po tom, ako ju nalíčil na spomínanú svadbu, Ale ukázala aj záber na Jasminu celkom bez mejkapu. A je to teda neskutočný rozdiel. Veď Jasmina tam vyzerá ako... Pozrite FOTO v GALÉRII!