Manželka Patrika Vrbovského Jasmina Alagič sa do širšieho povedomia dostala ako moderátorka módnej televízie a neskôr aj speváckej súťaže SuperStar. Teraz je z nej úspešná influencerka, ktorá si svojím otvoreným prístupom získala tisíce fanúšikov. Jasmina nemá problém odhaliť čo-to zo svojho súkromia či podeliť sa o svoje osobné názory, a tak nečudo, že to medzi jej fanúšikmi žije.

Keď sa Jasmina dala dokopy s Rytmusom, ich vzťah hneď od začiatku chytil ten "správny rytmus". Ich dovtedajší priaznivci sa ani nestíhali čudovať, ako im to odsýpa. Rytmus hneď kúpil dom, Jasmina ho zariadila... Potom prišli zásnuby, svadba a onedlho po nej napokon narodenie syna. Jednoducho rozprávka. Dvojica si užíva rodinnú pohodu so synom Salenom a obaja dodnes nešetria vzájomnými vyznaniami na adresu svojho partnera.

Aha, čo si fanúšikovia všimli v Jasmininej kuchyni >>

Z fotografií, ktoré Jasmina zverejnila na sociálnej sieti, vyžaruje pohoda. Fanúšikovia si všímajú aj to, ako si dvojica svoje bývanie vyladila. Dom majú zariadený efektne a útulne, ale aj prakticky, aby sa v ňom cítili pohodlne. Atmosféru rodinnej pohody a domova v obývacej izbe umocňuje krb. Jasmina sa postarala aj o rôzne vychytávky, ktoré i život v dome ešte viac spríjemňujú. No keď nedávno ukázala záber zo svojej kuchyne, fanúšikovia hneď zbystrili pozornosť.

Mohlo by vás zaujímať: