Bývalá úspešná tenistka Dominika Cibulková (31) sa netají tým, že zbožňuje nablýskané šperky. Vďaka tomu, že roky tvrdo drela na kurtoch, si ich môže dopriať. Posledné mesiace si obľúbila náramky, ktoré nosí neustále na sebe. Ide o prepychové šperky v cene menšieho dvojizbového bytu.

 

Náročná

Okrem luxusných hodiniek, snubného prsteňa a obrúčky sa Cibulková pýši niekoľkými náramkami exkluzívnej šperkárskej značky Cartier. Náramok z kolekcie Love Bracelet je jedinečný v tom, že sa dá otvoriť špeciálnym skrutkovačom a patrí k tým najznámejším a najvyhľadávanejším šperkom v súčasnosti. Jeho cena sa pohybuje od 4 300 eur až po desiatky tisíc eur, záleží, ako je upravený. Dominike sa na ruke ligoce kúsok z vyššieho radu v zlatom vyhotovení a doplnený je diamantmi. Stojí okolo 35-tisíc eur a každý rok naberá na popularite, pretože ho nosia mnohé známe hviezdy ako Jennifer Anistonová či Kardashianky. Svieti tiež na ruke bývalej Miss Romany Škamlovej (31), jednej z „matiek“ Borisa Kollára Andrey Heringhovej (40) i českej modelky Simony Krainovej (47).

FOTO šperkov Dominiky Cibulkovej v GALÉRII>>

Na zápästí nosí Dominika s obľubou aj šperk z kolekcie Juste un Clou (takzvaný klinec), ktorý má tiež v zlatom vyhotovení. Ani v tomto prípade netrochárčila a zvolila vyšší rad doplnený o diamanty - náramok stojí zhruba 38-tisíc eur. Cibulkovej aktuálnu obľúbenú zbierku dopĺňajú ešte dva náramky. Jeden zlatý so štvorlístkom s diamantmi, ktorého cena je približne 4-tisíc eur. Druhý pôsobí ako „diamantová šnúra“ a jeho hodnota sa môže pohybovať od 10-tisíc eur. Dominika Cibulková tak chodí do spoločnosti takmer so stotisícovým majetkom iba na zápästí. O chvíľu k takému „arzenálu“ bude potre­bovať aj osobného strážcu.

Fotografie šperkov nájdete v našej GALÉRII