Tip na článok
Ego na tlacovke k projektu kockate hlavy

Je normálny? Raper Ego prekročil všetky hranice

Raper Ego v aute so synáčikom muža, ktorý ukrýval Mikuláša Černáka. V rýchlosti 270 km/h ho nabádal, aby pustil volant

Galéria k článku (3 fotografie )
Ego na tlacovke k projektu kockate hlavy
Populárny: Ego je obľúbený slovenský interpret.
Dvojica: Raper Ego a synáčik muža spájaného s podtatranským podsvetím. Video z roku 2012 ukazuje, ako Ego nabáda vodiča, aby pri rýchlosti 270 km/h pustil volant.

Známy slovenský raper Ego, civilným menom Michal Straka, už povyvádzal kadečo. Zbesilou jazdou, počas ktorej sa zabával na tom, ako vodič na jeho pokyn prestal držať volant ale prekočil všetky hranice.

Zaujímavá posádka

Už je to nejaký čas, čo sa internetom začalo šíriť veľmi zaujímavé video z dielne slovenských tvorcov. Hoci od jeho zvrejenenia uplynulo niekoľko rokov, až teraz na povrch vyplávali zaujímavé skutočnosti, ktoré stoja za povšimnutie. Jedným z hlavných hrdinov nahrávky je raper Ego, nuž a druhým akýsi mladík. Aktuálne vysvitlo, že ide o syna vplyvného podnikateľa z Kežmarku, ktorý mal v minulosti veľmi blízko k podtatranskému podsvetiu.

Návrat v čase

Cez spoločné aktivity bol napríklad priamo spojený s mafiánom Ondrejom Žembom, ale aj s Mikulášom Černákom. Toho mal dokocna istý čas skrývať. Dnes je z neho samozrejme slušný a poctivý občan Kežmarku, len potomk sa mu akosi vymkol spod kontroly. A to práve jeden zo synov, ktorý sa veľmi rád zviditeľňuje aj zaujímavými videami na sociálnej sieti. Po ich zhliadnutí má obyčajný človek pocit, akoby sa vrátil v čase, do obdobia, kedy regióny Slovenska ovládali rôzne mafiánske skupiny, ktoré si mohli dovoliť skutočne všetko.

Zbesilá jazda

Jednou takou je aj nahrávka zbesilej jazdy spred niekoľkých rokov. Médiá sa jej už venovali, ich pozornosti však akoby unikol dôležitý fakt. Nejde v nej totiž iba o rýchlosť vozidla. Dvojica mladých frajerov si to na luxusnom aute síce šinula po diaľnici rýchlosťou 270 kilometrov za hodinu, no ich správanie počas jazdy vyvoláva relevantné otázky, či boli úplne pri zmysloch. To najmä vo chvíli, keď spolujazdec, ktorým je Ego hecuje vodiča, teda mladíka z Kežmarku k vskutku nebezpečným manévrom. ,,Ideme 270! Pojď bez rúk!“ zvolá v istom momente známy raper. Nuž a vodič bez rozmyslu reaguje ako sa mu káže. Pustí volant a nadšene kričí: ,,Uuuu! Bez rúk!“ Obaja sú zjavne šťastím bez seba, že dokázali niečo naozaj veľkolepé. Motoristický novinár Martin Domček po zhliadnutí videa konštatoval, že dávať ruky dolu z volantu pri rýchlosti 270 km/h môže iba úplný psychopat.

Viac so dočítate v najvnovšom čísle PLUS 7 DNÍ

Nové vydanie: Plus 7 dní.
Nové vydanie: Plus 7 dní.
Plus 7 dní
VIDEO Plus 7 Dní