Hovorí sa, že ak muž chce vedieť, ako bude jeho láska vyzerať po rokoch, mal by spoznať jej matku. A Jakub Prachař sa toho zjavne drží. Hoci so svojou novou láskou Sarou Sandevou randí len nejaký ten mesiac, má za sebou už zoznámenie s rodinou, a tak si už možno vie predstaviť, ako bude jeho milá vyzerať aj po rokoch, ak im to spolu vydrží.

Dvojica sa zoznámila pri nakrúcaní českého seriálu Dvojka na zabití, a zjavne medzi nimi zafungovala vzájomná príťažlivosť. Spočiatku, pochopiteľne, so svojím vzťahom nešli hneď na bubon, ale potom sa spolu objavili na filmovom festivale v Karlových Varoch. Aj tu sa síce držali "na uzde", no keď zverejnili zopár nenápadných fotiek na sociálnej sieti,  bolo všetkým jasné, že patria k sebe.

Povráva sa, že dvojica spočiatku svoj vzťah tajila aj kvôli Prachařovej ex Agáte Hanychovej, ktorá nebola nadšená z Jakubovej novej známosti. Časom sa však všetko utrasie, napokon, veď Agáta od ich rozvodu celibát rozhodne nedrží.

Najnovšie sa dvojica ukázala spolu na premiére muzikálu Kouř v Divadle Na Fidlovačce, v ktorom Sara Sandeva stvárnila postavu Andreu. Podľa prítomných Jakub sediaci v hľadisku svoje milej nadšene tlieskal a po predstavení sa stretol s ňou aj jej rodinou, ktorá ju tiež prišla na premiéru podporiť.

Prachař sa zoznámil s budúcou "svokrou"! Bude aj Sara raz takto vyzerať? FOTO >>

Jakub pobudol v spoločnosti Sariných rodičov, otca Antonia a mamy Slobodanky, ako aj jej mladšieho brata Tea. Sara má macedónske korene, ale jej rodina už dlhšie žije v Prahe. A vyzeralo to tak, že Prachař našiel spoločnú reč nielen so Sarou, ale aj s jej rodinou. Sara sa už pred časom vyhadrila, že jej trinásťročný vekový rozdiel medzi ňou a Jakubom neprekáža a ani jej rodičia podľa všetkého nemajú problém s dcériným výberom partnera.