Keď sa Agáta Hanychová dala dokopy s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom, pustili sa do toho naozaj expresne. A ani sme sa nenazdali a už ohlásila, že čakajú spoločného potomka. Potom síce prišli nejaké komplikácie, keď hrozilo, že Agáta o bábätko príde, napokon však všetko dobre dopadlo. A teraz sa jej fanúšičky konečne dočkali. Agáta Hanychová na svojom účte na sociálnej sieti zdieľala dojímavé video, v ktorom prezradila pohlavie bábätka.

Jaromír Soukup zverejnil na svojom účte čiernobiele video, z ktorého ešte nebolo jasné, čo to bude, či chlapec alebo dievča, ale emócie sa dali priam krájať. Agáta to potom dala vo farbe, a bolo "vymaľované". S komentármi a gratuláciami sa priam roztrhlo vrece. Niektoré fanúšičky mali z dojímavého videa aj slzy v očiach. "Toto musí chytiť aj najväčšieho hejtra za srdce," napísala Agáte fanúšička Monika.

Agáta prezradila pohlavie bábätka, pozrite na Soukupa a Miu! FOTO

Pohľad na roznežneného Soukupa bol ozaj za všetky drobné: "Tatko aký bol nadšený," skonštatovala fanúšička Nikitka, pozrite FOTO v GALÉRII. Aj malá Mia skákala od šťastia, iba Kryšpín  až takú veľkú radosť nemal, ale snáď to časom rozchodí... A podľa Agátiných slov rodinná rada by mala rozhodnúť aj o mene, hoci ona už nejaký ten tip prezradila, veď pozrite v GALÉRII. Ako sa vám pozdáva jej výber mena?