Je to tak, jeden z najkrajších českých manželských párov sa rozvádza. A pritom, keď sa syn Hany Gregorovej Ondřej Brzobohatý dal dokopy s bývalou českou Miss a Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou, závidel mu ju vari každý chlap, ktorému sa páčia blondínky. Ondro sa s Taťánou dal dokopy krátko po rozvode svojho prvého manželstva a o tri roky neskôr už mala dvojica veľkolepú svadbu.

Odkedy sa párik dal dokopy, jeden bez druhého sa nepohli, navzájom sa podporovali vo svojich kariérach, akurát toho spoločného potomka odkladali na neskôr. Taťána ešte v lete tohto roka prezradila, že by si potomka priala hoci aj hneď, ale nezávisí to len od nej, ale aj od toho, ako sa vyvinú isté veci....

Taťána tiež priznala, že počas pandémie korony mali s Ondrom občas ponorku aj krízové okamihy, ale tým si v tomto období prešlo mnoho párov, a podľa nej, čo je zdravé, to pretrvá. Teraz však vyplávalo na povrch, že český párik mal už dlhšie problémy vo vzťahu, dokonca mali spolu chodiť k psychoterapeutovi, aby manželstvo zachránili, no nepodarilo sa.

 

Brzobohatý už má za Kuchařovú náhradu! Je krajšia ako Taťána?  FOTO

Ako pár si Ondřej a Taťána získali množstvo fanúšikov. Tým sa vôbec nechcelo veriť, že správy o ich rozchode sú pravdivé. Je to však naozaj tak, aktuálne už dvojica nie je spolu... Ondřej sa mal dokonca odsťahovať z ich spoločného bytu a našiel si už aj nové bývanie. A keby len to. Muzikant si už za Taťánu našiel náhradu. Pozrite, kto je tá žena, FOTO v GALÉRII!