Vzťahy macochy a nevlastných potomkov zväčša nebývajú ružové, obzvlášť v prípade, keď je potom starší ako nevlastná matka. Tak nejako sa to vyvrbilo aj vo vzťahu medzi Dominikou Gottovoa manželkou Karla Gotta Ivanou, hoci spočiatku ten vzťah vraj nebol zlý. Ku koncu života Karla Gotta už medzi nimi dvomi bola poriadne hustá atmosféra a Karla Gotta to unavovalo. Bol na ne jednoducho krátky a hovorieval im, nech si to vybavia medzi sebou.

Dominika Gottová, Ivana Gottová
Zdroj: Archív D. G.

Dominika však sebakriticky priznáva, že za to do značnej miery môže sama. Vzťah s Ivanou sa skomplikoval najmä po tom, keď začala mať veľké problémy, jednak kvôli jej mužovi Timovi, ale aj pre jej závislosť od liekov a alkoholu. Vtedy Karla Gotta telefonáty s Dominikou veľmi rozrušovali a ničili, čo ťažko znášala jeho žena Ivana, ktorá sa ho snažila chrániť, najmä po tom, ako ochorel po prvý raz na rakovinu.

Ivana sa snažila riešiť Dominikine problémy, aby ochránila svojho muža, Dvakrát jej vybavila pobyt na liečení od závislostí, tá sa ale liečiť nikdy nešla s tým, že svoje problémy zvládne aj sama. A takmer sa jej podarilo zvrátiť názor Ivany na ňu. Keď Dominika prišla na pohreb svojmu otcovi, bolo na nej vidieť zmenu, za čo ju Ivana aj pochválila. Škoda, že ju takúto už nevidel Karel Gott.

Dominika Gottová, Karel Gott
Zdroj: Instagram

Lenže po návrate Dominiky do Česka sa všetko zmenilo. Vdova Ivana váži každé slovo, ktoré o ich rodine vypustí z úst, a tak zrejme dosť ťažko niesla Dominikinu ochotu všetko  o ich rodine zverejňovať. A klincom do rakvy ich vzťahu bolo to, keď Dominika spolupracovala na vydaní inej knihy o Karlovi Gottovi, než je tá oficiálna Ivanina, a ktorá dokonca už vyšla.

Viac FOTO Gottových žien si pozrite v GALÉRII

Budúcnosť vzťahov s vdovou Ivanou nevidí Dominika vôbec ružovo, hoci ako tvrdí, nádej zomiera posledná. No jedným dychom dodáva, že o Ivane uviedla pravdu. Dominika totiž nedokázala stráviť direktívne správanie sa Ivany k jej otcovi. Jej otec bol starší pán, ktorý dokázal skvelo zabezpečiť rodinu, a Ivana sa podľa nej nesprávala k nemu tak, ako by sa na jeho manželku patrilo. A toto bola podľa nej zlomová vec vo vzťahu medzi ňou a  macochou Ivanou.

Prečítajte si aj: