Legendárna Jiřina Bohdalová oslavuje okrúhlu deväťdesiatku a na svoj vek vyzerá viac než dobre. O svoj zovňajšok vždy dbala, čo je pri jej profesii celkom pochopiteľné, väčšina hercov je totiž  presvedčená, že ľuďom nie je jedno, na koho sa v divadle či vo filme dívajú. A potom je tu aj druhá stránka veci. Jiřina, tak ako mnohí iní, si chcela čím dlhšie zachovať mladší vzhľad.

Kým v dnešnej dobe už viaceré celebrity nemajú problém priznať, že podstúpili nejaký skrášľovací zákrok, hoci ani teraz nechce ísť každá s kožou na trh, v minulosti bolo niečo také úplné tabu. Niečo také ako estetická plastická chirurgia v podstate ani neexistovalo, skôr išlo o rekonštrukčnú poúrazovú chirurgiu. V každom prípade aj v tejto oblasti pôsobili fachmani, ktorí sa mohli pýšiť povestnými "zlatými českými ručičkami" a slávne dámy ich šikovnosť využívali už pred rokmi, ešte za minulého režimu, hoci by to nikdy nepriznali.

O Jiřine Bohdalovej sa traduje, že na takéto skrášľovacie zákroky chodievala vari aj častejšie, ako bolo vhodné a jeden z vyhlásených pražských plastických chirurgov bol dokonca jej rodinným priateľom. Zato jej dcéra Simona, ktorá mala možnosť zblízka vidieť, ako to celé prebieha, sa nikdy na žiadny plastický zákrok nedala nahovoriť, vystačila si s kvalitnými krémami, vitamínmi a tobolkami rybieho tuku.

Budete oči otvárať, ako vyzerala legendárna Bohdalka v mladosti!

Jiřina Bohdalová by nikdy žiadnu plastickú operáciu zrejme nepriznala, ale kto vie, možno naozaj nemá čo priznávať. Pozrite si v GALÉRII jej fotografie z mladosti a z neskorších rokov a urobte si názor sami. Myslíte si, že podstúpila plastické úpravy zovňajšku, alebo ani nie...