Vtedy sa priplietla do potýčky v jednom z bratislavských klubov, kde vraj napadla príbuznú vtedajšieho ministra zdravotníctva. Pavolová si však nič také nepamätala.

Teraz sa svedectvá o Stankinom nočnom vystrájaní znova množia a ona sa bráni podľa jedného scenára - ako celebritu si ju v nočných kluboch viac všímajú a hoci ju sprevádza statný priateľ, je sebestačná žena a proti podguráženým útočníkom sa bráni sama. A na dôvažok, keďže prípady sa prepierajú verejne, cíti sa ako štvaná zver.

Akým štýlom sa teda zvyčajne zabáva moderátorka jojkárskej relácie o prominentoch? To sme zisťovali medzi vyhadzovačmi klubov, do ktorých slovenské celebrity rady chodia. Čuduj sa svete, v biletárskych kruhoch sa Stanka neteší veľkej popularite. „Asi pred mesiacom som ju do podniku nechcel pustiť. Pľula na mňa, vulgárne nadávala, kopala ma,“ opísal svoju poslednú skúsenosť esbéeskár Alinko, ktorého celé meno máme v redakcii k dispozícii.

Párty šelma?: Svedectvá o tom, ako sa Stanka Pavolová správa v nočných kluboch, znejú, akoby ich scenáristi vymýšľali do bláznivej talianskej kovbojky.
Párty šelma?: Svedectvá o tom, ako sa Stanka Pavolová správa v nočných kluboch, znejú, akoby ich scenáristi vymýšľali do bláznivej talianskej kovbojky.
Zdroj: JULIUS DUBRAVAY

Vraj dopadne zle

Alinko je bratislavská biletárska legenda, v Starom Meste stráži vychytené podniky už takmer tri desaťročia. „Určite nie je štvaná zver,“ reaguje na vyjadrenia Pavolovej a pokračuje slovami, ktoré sa moderátorke zrejme veľmi nebudú páčiť. „Aj ja osobne s ňou mám skúsenosť. A to dosť negatívnu. Prvý raz som ju zaregistroval asi pred piatimi rokmi a už vtedy mala so mnou problémy. Pri prvom konflikte, ktorý som s ňou mal, som ani ja nevedel, kto to je. Mnoho ľudí ju ani nepozná, veď čo je to Top Star. Skôr než bola aféra s Piťom, behala s nejakým chlapcom od neho, ktorý chodil v maskáčoch a sprevádzal ju po baroch a diskotékach. Medzitým sa asi na rok a pol odmlčala, nechodila ani po Bratislave. A potom znova začala. Viete, ja poznám aj tú jej kolegyňu Orviskú. A to je sto a jeden. Saša Orviská sa aj slušne pozdraví, aj sa bez problémov zabaví.“

Ani pri poslednom stretnutí si Stanka Pavolová a jej pravdepodobne dobre známy esbéeskár nepadli do náručia. „Išla z iného klubu, kde vraj nechcela zaplatiť účet a robila problémy. Dostal som o tom echo, preto som ju nechcel pustiť do podniku. Začala na mňa pľuť, vulgárne mi nadávať, kopať ma. Normálne som jej musel povedať, že keď neskončí, trafím ju ako chlapa na sánku. Mňa málokto vytočí… Ale, samozrejme, že by som to neurobil,“ rozpráva biletár o divokej jojkárke, ktorá podľa neho veľmi rada provokuje. „Jedno vám poviem, že je to otázka času, a dopadne zle,“ predpovedá Alinko.

Čo teda stvára jojkárska moderátorka podľa neho pod rúškom noci? Nežná blondína z televíznej obrazovky sa vraj mení na párty šelmu. „Oblieva ľudí, napáda ich, nadáva iným do k…tov, do p.č, do k..iev. Dokonca som bol svedkom toho, ako v The Clube napadla priateľku jedného pána, pretože on sa jej nevenoval. Obliala ju a potom ju vyviedli z podniku,“ dodá Alinko nekompromisne.

Marek: Nedávna potýčka so známou jojkárkou skončila krviprelievaním. Odniesla si to tvár mladíka, no viditeľné zranenia na čele a vo vlasovej časti hlavy má údajne aj moderátorka.
Marek: Nedávna potýčka so známou jojkárkou skončila krviprelievaním. Odniesla si to tvár mladíka, no viditeľné zranenia na čele a vo vlasovej časti hlavy má údajne aj moderátorka.
Zdroj: Facebook

Žiadne prepáčte

Jeden úspech Stanka Pavolová nakoniec predsa len zaznamenala. Ako Alinko tvrdí, ocitla sa na nepísanom zozname ľudí, ktorých nerád púšťa do klubov. Esbéeskári sú totiž ako jedna rodina, tí istí strážia viacero podnikov v jednom období a medzi sebou si vymieňajú referencie o problematických osobách. „Takto vám poviem. Normálne medzi nami chalanmi dostanete echo. Žiadny majiteľ ani šéf reštaurácie vám otvorene nepovie, že niekto má u neho zákaz. Druhá vec je, že sa dá nájsť dôvod, prečo klienta dnu nepustiť. Neupravenosť, máme plno alebo privátna spoločnosť, skrátka, dá sa to vyriešiť taktickým spôsobom.“

Na čiernom zozname vraj nie je Pavolová sama, Alinko na vlastné oči videl extempore rôznych iných celebrít, ktorých mená si necháva pre seba. „Deväťdesiat percent prominentov, ktorí vystrájali, sa vrátilo o týždeň, o mesiac, dajme tomu aj o pol roka, aby sa ospravedlnilo. Uznali svoju chybu a ideme ďalej, nič sa nedeje. Ale Stanka je jedna z mála, ktorá nikdy v živote neprišla povedať - prepáčte. Povedal som jej na rovinu, že ak si nepamätá, čo robí, nech sa dá liečiť. Ak sa dá, normálne by som ju cez médiá vyzval, nech nám ukáže test na drogy, keď je taká férová… A keď bude negatívny, potom je to len alkohol a rozdvojená osobnosť,“ hromží esbéeskár, ktorého trpezlivosť zjavne má svoje hranice.

A čo nás ešte čaká? „Teraz o nej píšu v médiách, podľa mňa sa minimálne do vianočných večierkov stiahne, aby sa všetko upokojilo. Uvidíme, čo potom,“ rozmýšľa nahlas Alinko.

Aj Stanka vyzýva

Moderátorka Stanka Pavolová sa k svojmu divokému nočnému životu v Bratislave odmietla vyjadriť. Po konzultácii s právnikom nám zaslala do redakcie stanovisko.

Vyzerá ako žena s kondičkou: Stanka Pavolová počas fotenia s kolegom z televízie Jánom Bakalom.
Vyzerá ako žena s kondičkou: Stanka Pavolová počas fotenia s kolegom z televízie Jánom Bakalom.
Zdroj: Robo Homola

„Vnímam snahu médií neustále živiť túto kauzu pomocou podobných vykonštruovaných obvinení a tvrdení. Odmietam sa vyjadrovať k podobným obvineniam, ktoré majú jediný cieľ, vykresliť moju osobu v tom najhoršom možnom svetle,“ myslí si moderátorka. „Touto cestou vyzývam médiá, aby rešpektovali moje súkromie a prestali sa priživovať na mojom osobnom živote. To, čo sa stalo v Banskej Bystrici, bude riadne vyšetrené, a preto opätovne prosím médiá, aby počkali na rozhodnutie príslušných orgánov a nevytvárali si svoje nepravdivé závery.“

Na Stanku sa to valí z každej strany

Bratislava 2008: Pre týždenník PLUS 7 DNÍ prehovorila Lucia Valentovičová, podľa ktorej ju v známom diskobare začala moderátorka Stanka Pavolová bezdôvodne sácať. „Spýtala som sa jej, prečo do mňa drgá, na to sa ona ohradila, ženemôže tancovať. Odišla som k baru, položila som si naň kabelku, že si idem dať drink, a vtom mi ju ona posunula. Tak som ju posunula naspäť a spýtala som sa jej, či je to jej bar, a otočila som sa chrbtom. Vtom ma ona chytila za vlasy a začala ma ťahať k zemi, potom sa postavila spredu a dala mi tri rany do tváre,“ rekapitulovala Lucia, ktorá po incidente skončila u lekára a na ľavom obočí jej zostala jazva po tržnej rane. „Ja ju nepoznám ani neviem, o čo jej ide, takže sa k tomu nebudem vyjadrovať,“ reagovala vtedy moderátorka.

Hliník nad Hronom 2017: Stanka Pavolová sa zabávala v bare tak vášnivo, že tiekla aj krv. Moderátorku sprevádzali kamaráti, no na parkete tancovala vraj tak, že nebrala ohľad na nikoho okolo. Podľa slov Bratislavčanky Martiny známa jojkárka rozhadzovala rukami, vykrikovala, a keď ju na to upozornila, dostala facku. Pavolová sa jej dokonca svojimi ostrými nechtami zarezala do hrdla, na ktorom Martine zostal nepekný škrabanec. Ako sa moderátorka bránila? Vraj to ju napadlo dievča, ktoré ju celý čas provokovalo. A ona sa len bránila, pričom ju nechtiac zasiahla.

Banská Bystrica 2017: Fyzickej potýčke Stanky Pavolovej a Marka z metropoly stredného Slovenska predchádzal slovný konflikt. „Zosmiešňovala ma, ponižovala. Hrala sa na superhviezdu,“ povedal pre Plus JEDEN DEŇ mladík, ktorému moderátorka vraj rozbila sklenenú fľašu o hlavu. „Samozrejme, mám lekársky záznam,“ pokračoval. „Slečna mi podľa neho spôsobila vážne poranenie tváre, z čoho vyplýva, že budem mať jazvy na tvári do konca života. Budem mať zhruba šesťcentimetrovú jazvu na nose, na čele mám viacero tržných rán, jedna je zhruba štyri-päťcentimetrová a štyri vo veľkosti zhruba dva centimetre. Nielenže mám traumu, mal som aj otras mozgu. Neskôr som ešte musel ísť na urgent, kde mi robili CT mozgu a vytiahli mi ešte štvormilimetrové sklo z hlavy.“

Jojkárska moderátorka, naopak, tvrdí, že sa len bránila. „Tvrdenia Marka z Banskej Bystrice o mojom fyzickom útoku na jeho osobu sú nepravdivé. Marek, mne dovtedy neznáma osoba, v danom čase pod vplyvom alkoholu, po tom, čo ma začal slovne obťažovať a nereagoval na môj odmietavý postoj voči jeho osobe, ma opakovane zasiahol hrdlom fľaše do čela a vlasovej časti hlavy, čím mi spôsobil viditeľné zranenia a tržnú ranu na čele, ktoré si následne vyžiadali lekárske ošetrenie,“ napísala Stanka Pavolová denníku Plus JEDEN DEŇ v esemeske. Obe strany podali trestné oznámenie a televízia JOJ stiahla svoju moderátorku z vysielania, pokým sa prípad neprešetrí.

Viac článkov nájdete tu: