V živote mu vraj často šlo o veľa. Bývalý moderátor a dnes podnikateľ má aj po tom, čo sa stiahol zo sveta šoubiznisu, pestrý život. V otvorenom rozhovore pre PLUS 7 DNÍ sa rozrozprával o vzájomných vzťahoch s exmanželkou Glendou Lópezovou, s ktorou má syna Joshuu, no hovoril aj o aktuálnej kubánskej priateľke, ktorá mu v zime porodí druhú dcéru.

Prekvapil aj tým, že po desiatich rokoch strávených na Kube zvažuje odchod, no kde sa s novou rodinou usídli, ešte sám nevie. V týchto dňoch ho zaujíma najmä to, aby bola jeho tehotná priateľka Elizabeth s ich malou dcérou Elizabeth Claire v poriadku. Protesty a situácia na Kube sa totiž dňom čo dňom zhoršujú a on už chce mať svoje dievčatá pri sebe. S JOZEFOM JOPOM POLÁČKOM (51) sa zhovárala GRÉTA KLIMKOVSKÁ.

Ako sa máte a ako dlho sa na Slovensku zdržíte?

Myslel som si, že budem na Slovensku len do konca júla, ale keď vidím, aká je situácia na Kube v posledných dňoch, teda niečo ako občianska vojna, tak sa to asi zmení. Už týždeň preto nespávam, budem musieť ísť na Kubu po tehotnú priateľku Elizabeth a dcéru, ktoré chcem zobrať na Slovensko, nech sú v bezpečí. Nemyslel som si, že ich sem vezmem pre takúto vec, ale čo už. Je to tam zlé.

Celý rozhovor s Jopom si prečítajte v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ, ktoré je v predaji od 28. júla 2021:

PLUS 7 DNÍ
Zdroj: ZDROJ: PLUS 7 DNÍ