Na tento rok mnohí ľudia nebudú mať dobré spomienky, ale Erika Judínyiová (49) k nim určite nepatrí. Moderátorka sa totiž po rokoch snaženia dočkala a na svet priviedla vytúženú dcéru Ellu. S manželom Štefanom Skrúcaným sa teraz tešia z ich malej princeznej, ktorá im rastie ako z vody, má už vyše pol roka. Erike dcéru úprimne závidela aj prvá československá vicemiss z roku 1991 Andrea Tatarková (46). Tá má dvoch synov, a preto tvrdí, že malé dievčatá možno lepšie parádiť...

Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný
Zdroj: Instagram

Erike s dcérou hneď po pôrode pomáhala mama Eliška, ktorá je zdravotná sestra. Malá Ella je jej prvé vnúča, tak si starostlivosť o ňu o to viac vychutnávala. Samozrejme, pomohol aj tatko Štefan Skrúcaný, ktorý ako skúsený otec nemá problém postarať sa o malé dieťa.

Erika Judínyová si užíva kočíkovanie.
Zdroj: Emil Vaško

Keďže sa Erika po pár mesiacoch po narodení dcéry vrátila k svojim pracovným povinnostiam pri nakrúcaní relácie Smotánka, Štefan Skrúcaný nastúpil na "materskú" s tým, že ale hľadajú aj spoľahlivú pani, ktorá by im so starostlivosťou o malú princeznú vypomohla, keď budú obaja pracovne zaneprázdnení.

Pozrite si FOTO Erikinej dcéry Elly v GALÉRII

A hoci si Erika so Štefanom súkromie chránia, Ella už má za sebou televíznu premiéru v maminej relácii. Erika totiž neodolala a svoju dcéru ukázala celému Slovensku. Stalo sa tak v závere relácie Smotánka, keď sa za ňou zastavil jej manžel Števo s dcérkou. Erika žiarila šťastím a v niekoľkých záberoch ukázala, ako vyzerá jej Ella. Ako tvrdia šťastní rodičia, Ella je spokojné bábätko, plače veľmi málo, a tak si Erika zatiaľ užíva pohodové materstvo, stíha sa popri nej venovať aj pracovným povinnostiam.

Prečítajte si aj: