Do filmu Bastardi zapožičal Jiří Kajínek (62) svoje legendárne zelené tielko, v ktorom v roku 2017 vďaka prezidentskej milosti opustil väznicu. Najznámejší český väzeň bol čestným hosťom na filmovej premiére. O jeho živote v minulosti režisér Petr Jákl natočil film s názvom Kajínek.

Čítajte viac

FOTO Kajínka dnes v GALÉRII

Čítajte viac

Na filmovú premiéru Kajínka sprevádzala jeho priateľka a psychologička Magda Gubová. Ten na celebritnej akcii prehovoril aj o svadbe. "Všetko bude. Ale zatiaľ pani doktorka hovorí, že sa nikam neponáhľame. Je to v pohode. Na založenie rodiny nepomýšľam. Už mám dosť rokov a už sa to nehodí,“ smial sa kontroverzný muž.

Čítajte viac

"Žijeme nádherný pohodový život. Žijeme si tak ako chcem. Nepozeráme sa na minulosť, sme jednoducho spokojní,“ priznal pre super.cz.

Mnohých zrejme zaujíma z čoho muž, ktorý strávil vo väzení 23 rokov vlastne žije. "Prakticky nerobím nič. Mám však dlhoročné úspory,“ vysvetlil túto záhadu. Partnerka ho údajne živiť nemusí. Vo väzení si takmer nič nezarobil, pretože nepracoval…

A čo robí najznámejší, milovaný a zároveň nenávidený český väzeň aktuálne na slobode vo svojom voľno čase? "Chodím hrať poker na rôzne turnaje, chodievam na ryby, na strelnicu, máme úžasného psa, ktoré pravidelne venčím. Sledujem aj sociálne siete a občas natočím nejaké video na Youtube,“ priznal svoje súčasné aktivity Kajínek.

FOTO Celebrity Kajínka v GALÉRII