Naozaj len dobré gény? Bývalá česká prvá dáma Dagmar Havlová asi zastavila čas. Keď sa na sociálnej sieti pochválila novou fotkou z nakrúcania filmu Šťastný nový rok 2, pomýlili si ju s o polovicu mladšou modelkou Taťánou Gregor Brzobohatou.

Keď fanúšikovia zbadali fotku Dagmar nahodenú iba v sexi župane, ktorú česala maskérka, len pozerali a obdivne krútili hlavami. Na to, že má už bližšie k sedemdesiatke ako k šesťdesiatke, vyzerá neskutočne dobre. Tvár dokonale vypnutá, plné pery nelemovala takmer žiadna vráska a hladké čelo by jej mohla závidieť väčšina tridsiatničiek.

Mnohým nešlo do hlavy, ako to robí, že vo svojom veku vyzerá tak skvelo. Odborníci sa zhodujú, že pani Dagmar pravidelne chodí na botulotoxínové injekcie, ktoré dokážu vyhladiť vrásky na čele, pri koreni nosa, pri vonkajších očných kútikoch a redukovať vrásky na krku. Ale čo tá jej vypnutá tvár! Žeby podstúpila facelifting? Teda operáciu, kedy sa odstránením prebytočnej kože a spevnením podkožného väzivového aparátu vypne koža tváre?

Pred časom sa k jej prípadným plastickým úpravám, ako je napríklad facelifting, vyjadril aj renomovaný odborník. Podľa neho facelifting nepodstúpila. "Takmer s istotou to môžem vylúčiť. Pani Dagmar podľa môjho úsudku patrí k tým piatim percentám žien, ktoré nemajú genetickú dispozíciu k ochabnutiu tváre. Takáto žena môže byť krásna v päťdesiatke, šesťdesiatke, ale aj v osemdesiatke. A samozrejme môže vyzerať skutočne aj o desať až dvadsať rokov mladšie, než naozaj je," povedal špičkový plastický chirurg Jan Měšťák.


Naozaj len dobré gény? Dagmar Havlová zastavila čas! FOTO!

Bývalá česká prvá dáma Dagmar Havlová sa rozhovorom na tému plastické operácie skôr vyhýba, ale raz urobila výnimku. "Ak uznám za vhodné, že sa budem cítiť lepšie, možno si ich urobiť nechám. Zatiaľ nemám žiadne plastické operácie. Nefajčím a používam prírodné krémy. Nikdy by som nešla spať dôkladne neodlíčená. Snažím sa jesť zdravo," povedala Havlová. A na záver pridala Dagmar ešte jeden svoj overený trik, prečítajte si v GALÉRII.

Prečítajte si tiež: