Množia sa svedectvá, pre ktoré nemôže mať Stanka Pavolová (35) dobrú náladu. Podľa nich je vraj tvár TV JOJ v kluboch, kam sa chodí zabávať, agresívna. Momentálne dokonca prebieha vyšetrovanie udalostí z Banskej Bystrice, kde pred časom žúrovala. Nočný flám skončil krviprelievaním, lebo známa blondína vraj tamojšiemu mladíkovi Marekovi (28) rozbila fľašu o hlavu. Podľa moderátorky sa pred podguráženým provokatérom len bránila a sama skončila práceneschopná.

Pátranie v nočnej Bratislave

Ako to so Stankiným vášnivým žúrovaním naozaj je, sme zisťovali v nočnej Bratislave. A získali sme výpoveď bratislavskej biletárskej legendy, ktorá má vraj s moderátorkou bohaté skúsenosti. Aj preto ju, ako tvrdí, naposledy nechcel pustiť do podniku, ktorý práve strážil.

Zvláštne je, že krátko po uzávierke sa nám skúsený ochrankár ozval do redakcie znova. Tvrdil, že mal po tom, ako s nami hovoril a my sme oslovili druhú stranu, istú návštevu. „Bolo mi povedané, že do štvrtku je ešte dostatok času, aby sa tam niečo pozmenilo. Skúste to, keď sa vám to podarí,” žiadal nás.

Odpočúvanie?

Na otázku, ktorý fanúšik Stanky Pavolovej mu toto odporúčanie osobne adresoval, sa dlhoročný biletár zháčil: „Nemôžem povedať, lebo ani váš telefón nie je bezpečný. Poviem vám to, ako to je. Už teraz chápete, že ani váš telefón nie je bezpečný? Lebo aby mne niekto pustil priebeh nášho rozhovoru, tak to už mi stačí. Chápete?“ naznačoval esbeeskár.

Čo všetko o skúsenostiach so Stankou Pavolovou ochrankár vlastne porozprával? Dočítate sa v aktuálnom čísle PLUS 7 DNÍ.

Aktuálne číslo týždenníka Plus 7 dní.
Aktuálne číslo týždenníka Plus 7 dní.
Zdroj: Plus 7 dní