Slovenská smotánka sa v sobotu zišla na 19. Plese v opere. Prestížnu udalosť si nenechali újsť mnohé známe tváre. Dámy sa aj tento rok predháňali v originalite a nápadoch, aby ich plesová vizáž a styling bol čo najlepší.

Medzi hosťami už tradične nechýbala ani podnikateľka a manželka známeho speváka skupiny Vidiek Janka Kurica Simona Bubánová(58). Známa Slovenska, ktorá absolvovala vysokú školu výtvarných umení doma i v zahraničí, či dokonca pôsobila aj ako šéfka protokolu bratislavskej Kancelárie prezidenta ČSFR Václava Havla, však pri výbere tohtoročného plesového outfitu svoju kreativitu nevyužila naplno.

Dôkazom toho je, že aj tento rok prišla "v tom istom". Hoci šaty mala iné, z bordového zamatu, doplnok - bielu kožušinovú štólu už pozná snáď každý. Podnikateľka ju takmer každý rok recykluje. Hoci by to mnohým módnym kritikom mohlo prekážať, ona si zjavne z toho nič nerobí. Tých plesov ročne veľmi neabsolvuje, a tak si s jednou kožušinovou štólou zjavne vystačí desaťročie. Určite by ju za to pochválili aj ochrancovia zvierat a odporcovia kožušín, že je v tomto taká striedma a nemá potrebu si kupovať neustále novú.

Anketa
Aj vy nosíte nejakú svoju vec stále dookola?
  • 98%
  • 2%
2019: Manželia Simona Bubánová a Janko Kuric. Simona aj  tento rok zvolila bielu kožušinovú štólu.
2019: Manželia Simona Bubánová a Janko Kuric. Simona aj tento rok zvolila bielu kožušinovú štólu.
Zdroj: Ples v opere