Ani sa nechce veriť, že Lucie Bílá oslavuje už 55. narodeniny. Na hudobnej scéne je rovných 36 rokov a odvtedy prešla kus cesty tak v osobnom živote, ako aj v kariére.

Hoci v kariére sa jej darilo, keď zo strapatej rockerky sa postupne prepracovala až k mnohonásobnej Zlatej slávici, v súkromnom živote to mala pestré a zažila okamihy, kedy jej do spevu príliš nebolo. Bola síce dvakrát krátko vydatá, ale otec jej jediného syna, producent Petr Kratochvíl si ju nikdy nevzal. Každý z nich chcel totiž niečo iné, Petr túžil po veľkej rodine, Lucie chcela kariéru.

 

Lucie napokon našla svoje šťastie v náručí o 17 rokov mladšieho priateľ Radka Filipiho, ale tento vekový rozdiel medzi nimi ani nie je vidieť. Z Lucie je dnes dáma, ktorá  každý deň dokazuje, že vek je len číslo, a ona vyzerá, akoby vôbec nestarla, ba dokonca sa dá povedať, že vyzerá podstatne lepšie, než vtedy pred rokmi na začiatku jej speváckej kariéry.

Vážne vyzerala Lucie Bílá kedysi TAKTO?

Lucie na sociálnu sieť zavesila fotku, kde je taká, ako vyzerá dnes, a zároveň aj v začiatkoch kariéry, keď spievala napríklad na spartakiáde. Ten rozdiel je neskutočný, veď si pozrite jej dávne fotky v GALÉRII.