Speváčka Marie Rottrová je na hudobnej scéne vyše šesťdesiat rokov, a dá sa o nej právom tvrdiť, že zreje ako víno. Ani sa nechce veriť, že 13. novembra oslávila okrúhle životné jubileum, osemdesiatku. Dá sa dokonca povedať, že čím je Marie Rottrová staršia, tým lepšie vyzerá, hoci...

Pri príležitosti jej životného jubilea pripravila Česká televízia dokument o Marii Rottrovej pod názvom To mám tak ráda, kde si pripomenuli jej životné míľniky nielen v speváckej kariére, ale aj tie z jej osobného života. A, samozrejme, jeho súčasťou boli aj zaujímavé snímky. K takým určite patrí fotka z jej prvej svadby, kde mala Marie iba dvadsať rokov.

Speváčka bola vždy krásna žena, ale za to, že si svoj svieži vzhľad udržala až do osemdesiatky, môže nielen spokojný život s o 15 rokov mladším tretím manželom Milanom Říhom, ale údajne aj skrášľujúce zákroky. Speváčka sa k nim síce nikdy otvorene nepriznala, ale stačí si porovnať jej dávne fotky s tými neskoršími. Faktom je, že Marie v neskoršom veku vyzerá ešte lepšie ako zamlada.

Tak vyzerala Marie Rottrová, keď mala 20!

Pred pár rokmi ohlásila Marie Rottrová koniec speváckej kariéry, no potom si to, našťastie pre jej fanúšikov, rozmyslela a vrátila sa na pódiá. Jednoducho jej chýbali fanúšikovia a potlesk. Aj teraz s nimi plánovala osláviť svoje životné jubileum, ale napokon musela oslavy zrušiť nielen pre pandémiu korony, ale aj preto, že sama ochorela na covid a jej blízki majú o ňu obavy. Snáď všetko dobre dopadne.