Speváčka Monika Bagárová sa netají tým, že pre ňu končiaci sa rok bol obzvlášť ťažký. „Povedala by som, že to bol možno môj najťažší rok. Prebehli obrovské zmeny v mojom živote. Bol veľmi smutný v jednej chvíli a potom vlastne zároveň ten najšťastnejší. Ako hovorím, všetko zlé je na niečo dobré, a aj keď si v tej chvíli myslíte, že sa všetko skončilo a nie je cesta ďalej, tak tú odpoveď získate časom, prečo to tak bolo. A ja som ju získala práve teraz,“ prezradila Monika Bagárová relácii Showtime na TV Prima.

Život jednoducho ide ďalej, a tak nielen Monika, ale aj jej EX Makhmud túži mať pri sebe spriaznenú dušu. Objavili sa totiž informácie, že mal na rande pozvať istú známu blondínu, a že je to teda riadna šupa. O koho ide? Pozrite FOTO v GALÉRII.

 

Muradov si robí zálusk na túto sexi blondínu! FOTO

Makhmudovi padla do oka počas Oktagonu v Ostrave blondínka známa z reality show Love Island, ktorá tam však bola so svojím priateľom. Počas Oktagonu sa odfotila s Muradovom, a keďže si navzájom padli do oka, ešte v ten večer po návrate domov si s Machom začala písať. Už na druhý deň ju pozýval na rande a dal jej na seba telefónne číslo. Blondínka svojmu dovtedajšiemu priateľovi hovorila, že o nič nejde, že je to len sranda.

Spoločné FOTO Muradova a sexi blondínky >>

Žiarlivosť však zohrala svoje. Keď Muradov zdieľal na sociálnej sieti fotku z výletu v Alpách a blondínka tiež podobnú fotku z hôr, blondínkin dovtedajší priateľ usúdil, že tí dvaja sú v Alpách spolu a rozišiel sa s ňou. Muradov si však zrejme vzal príklad z Vémolu, a tak popiera, že by s mladou súťažiacou z reality show Love Island čokoľvek mal. Rovnako aj ona teraz tvrdí, že o nič nešlo, že Muradova vlastne ani nepozná. V každom prípade sú teraz obaja single, tak uvidíme, čo prinesie budúcnosť.